Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatta ezt a rosszullétet?

Mi okozhatta ezt a rosszullétet?

Figyelt kérdés

Tegnap délután elszundítottam majd mikor felébredtem kis idő után a semmiből rosszul lettem. Először furcsa lett a közérzetem émelyegtem, aztán elkezdtem öklendezni de nem hánytam. A mellkasomban éreztem valami furcsát, forróság érzetet. Majd erős remegés tört rám és szédülés. Megmértük a vérnyomásom 120/60 volt és 102 pulzus. Teljesen megrémültem nagyon furcsa érzés volt előtte ilyet nem tapasztaltam. Azt hittem hogy megfogok halni. Már majdnem hívni akartuk a mentőt , aztán olyan 10-15 perc múlva fokozatosan elkezdett elmúlni. Az utóbbi időben voltam pár vizsgálaton mert ettől a rosszulléttől függetlenül elég változatos panaszokat tapasztalok magamon ezért voltam már kardiológián, belgyógyásznál, vérvételen, tüdőgyógyászaton és még pár helyen de sehol sem tudtak mit mondani.

Én személy szerint abban nem hiszek hogy pszichés dolgok okoznák mert ahhoz szerintem túl intenzívek a tüneteim.

Van esetleg valakinek ötlete? Volt valakinek hasonló? Esetleg merre lenne még érdemes kutakodni?

19/L


2016. szept. 15. 07:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig a pszichés dolgok nagyon intenzív panaszokat tudnak okozni. Gyakran mentővel szállítják be a beteget pl. infarktusra gyanakodva és kiderül,hogy nem szervi eredetű volt. Gondolom a cukrodat nézték.Kardiológus nem hallott szívzörejt? Szívultrahangot csináltak? A pulzusod nyugalmi állapotban,amikor nem vagy rosszul mennyi?
2016. szept. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!