Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jövőhéten megyek endokrinológu...

Jövőhéten megyek endokrinológushoz, mire kell számítani?

Figyelt kérdés
Menstruációs panaszokkal megyek. Nem fog leszidni az orvos, hogy nem nőgyógyászhoz mentem előbb?
2017. márc. 28. 13:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jó, majd írj!
2017. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kérdezte mennyire kevés a menstruációm, mert azt mondta van az a kevés ami normálisnak mondható. Nekem a múltkori menstruációm 2 napig tartott és alig véreztem. Azt mondta ez semmiképpen nem normális. Előtte is kevés volt, de akkor 5-6 napig eltartott és napi egy "evőkanálnyi" jött, az még normálisnak tekinthető de ez a 2 nap és rettentő kevés vér már nem az.
2017. márc. 29. 13:46
 13/17 A kérdező kommentje:
Rendben, írni fogok :)
2017. márc. 29. 13:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Amióta kiderült, hogy IR-em, PCOS-em, pajzsmirigy alulműködésem van, és kaptam gyógyszert+életmódot kellett váltanom, nekem is nagyon megváltozott: az addigi 6-7 nap helyett most jó, ha 3 van, a 4. már csak kis "utóérzés". Én mondjuk nem bánom, de persze jobb tudni az okokat.
2017. márc. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na, mi történt?
2017. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kiírt vérvételre, még annak várom az eredményet. Hormonokat néznek
2017. máj. 4. 17:12
 17/17 A kérdező kommentje:
Semmi eltérés nincs a leletemben, nőgyógyászati bajom sincs, akkor valóban nem értem miért nem menstruálok normálisan..... De majd ha visszamentem az orvoshoz hátha tud valami okosat mondani....
2017. máj. 13. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!