Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha Jövőhéten hétfőn jelenten...

Ha Jövőhéten hétfőn jelenten be a NAV-hoz a TB változást, akkor mikor leszek újra támogatott?

Figyelt kérdés
Addig sajnos nincs időm elmenni bejelenteni, hogy végeztem az iskolával (Tudom, hogy nekem kell most már fizetnem). Hétfőn be tudok menni, azt mondták, hogy a NAV-nál kell elintézni. Utána mennyi idő, mire benne lesz a rendszerbe, hogy befizettem? Mert azon a héten mennem kellene orvoshoz is
2017. jan. 2. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Elmehetsz orvoshoz így is, ellátnak.

A tartozásodat meg idővel behajtják - igen szép kamattal, ha sokáig halogatod.

2017. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor fizetni kell érte és csak a macera van vele, hogy nem tudom ott helyben kell-e, vagy csekken küldik, de mivel nem ott lakom, ahova alakcímem szól, így nem akarom hogy oda küldjék. fél hónapja nincs TB-m, úgyhogy nincs elmaradásom, max ez a hónap
2017. jan. 2. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Befizettetik utólag, egyébként is a következő hónap 10-ig kell utalnod, utólag, legalábbis igy tudom.
2017. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mekérdeztem egy NAV-os ismerősömet (vagyis nem az én ismerősöm, hanem ismerősöm ismerőse), aki azt mondta, hogy most piros lámpás vagyok. De ha bemegyek a navhoz bejelenten, és egyből befizetem, akkor mikor leszek újra zöld lámpás? Az a kérdés, az nem érdekel, h mikor kell befizetni
2017. jan. 3. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!