Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudnátok válaszolni műtéttel...

Tudnátok válaszolni műtéttel kapcsolatos kérdéseimre?

Figyelt kérdés
Most lesz életem első altatásos műtétje (22 éves vagyok), orrsövény ferdüléssel. Nem tudom melyik dokitól kellene ezeket pontosan megkérdeznem, ezért gondoltam, hogy írok itt, hátha valaki le tudná írni a tapasztalatait. Szóval az első, hogy reggel 7-re kell bemennem, elmondták, hogy éjféltől már nem lehet enni és inni sem, de csak cukros üdítőt nem lehet vagy sima vizet sem? Mert nem 7-kor műtenek, hanem később, amikor sorra kerülök és addigra iszonyatosan szomjas lennék. A másik, hogy ehhez a műtéthez is fel kell venni a kórházi hátul kötős köntöst, vagy maradhatok a saját ruháimban, mivel csak az orromhoz kell hozzáférniük?
2016. júl. 15. 22:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!