Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolizással kapcsolatos...

Szolizással kapcsolatos kérdéseimre válaszolnátok? 16/L

Figyelt kérdés

Egészen le kell vetkezni, vagy csak bugyi s melltartóra?

Valójában hogyan is működik ez az egész?



2016. jún. 15. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet fehernemube is meg meztelenul is,en meztelenul szoktam ugy legalabb minden hol befog jol. Es siman befekszel aki ott dolgozik o beallitja neked az idot es majd ki kapcsol magatol ha lejart.
2016. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Es azt hozza teszem hogy eloszor 6percre menj. De tisza borrel szoval ne legyen rajtad krem semmi. Este meg ha megfurdesz testapolozd be magad. Es ha nem egetett meg (amit masnap latsz),akkor legkozelebb mehetsz 9percre is.
2016. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Annyi ruhát hagysz magadon amennyit akarsz. A mai szolik már általában automatikusan kapcsolnak be, tehát kapsz egy zsetont bedobod ahova kell, van 2 perced levetkőzni (amennyire akarsz) és utána beindul a szoli, ilyenkor egy kis kabinban vagy, nem lát senki DE főleg nyáron egyáltalán nem ajánlott a szolárium használata, mivel bőrrákot okozhat és már azzal is terheled a bőrödet, ha kimész a napra, nemhogy szoláriummal. Én a helyedben óvatosan napoznék, naptejjel, esetleg önbarnítót használnék, de a szoli már nem divat és már régen bizonyított hogy kimondottan káros.
2016. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen gyakran és mennyi időre kell?
2016. jún. 15. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:
2naponta. Es ahogy irtam legeloszor 6 percre,es ha nem eget meg akkor 9 percre.
2016. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért én nem mennék 2 naponta,heti 2 alkalom bőven elég,később pedig,mikor már elérted a kívánt színt és csak szinten akarod tartani,akkor elég 2-3 hetente is 1x,de ez egyénfüggő.Amúgy nyáron szerintem is felesleges szolizni,nemis ajánlják.
2016. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En most kezdtem el. Alloba jarok. Eloszor 5 percet voltam, utana 3 alkalommal 7 perc majd ma 8 perc. Mar kezd szep szinem lenni. Ezutan ugy tervezem hogy a nyaralasig (julius elso hete) minden heten megyek 3szor 7-8 percekre. Meztelenul vagyok bent, csak te vagy a kabinban, es be is tudod zarni szoval nem para. Ahova en jarok ott a pultnal mondod hogy pl 4es fulkebe szeretnel menni 8 percre. Fizetsz, es mesz majd beallsz a szoliba es a start gombbal elinditod. 8 perc utan magatol abbahagyja.
2016. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha bemész a szoliba, mond a lánynak, hogy még nem szoliztál, szeretnéd a segítségét kérni, hogy mutassa meg hogyan működik a gép. Én is így tettem, kedvesek voltak, megmutattak mindent. Először 6 percre menj, valószínű a lány is ezt fogja ajánlani. Mesztelenül szolizz, mert nem szép ha a fehérneműd vonala látszik a lebarnult bőrödön, pont emiatt jó a szoli, elkerülhető ez vele. Előtte ne testápolózz, és a sminked mosd le vagy ne is sminkelj ha mész. Van a szoliban tükör, de az ottani világítással nem túl könnyű sminkelni, én is sokat szenvedek vele. Nálunk mikor bemész, 5 perc után automatikusan bekapcsolja a lány a gépet, de ha hamarabb elkészülsz, akkor magadnak is el tudod indítani a start gombbal. Én chocolate brown-ba járok, ott elég erős gépek vannak, de gép és gép között is van eltérés. Első három alkalommal 6 percre mentem, majd újabb 2 alkalommal 7-re. Hét percnél az első alkalommal megégtem, mert egy sokkal erősebb gépbe feküdtem be, mint előtte. Ma voltam először 8 percen, már nagyon szép barna vagyok, most nem is égtem meg, legközelebb 9 percre megyek. Szerintem eleinte 2 alkalmanként emeld a perceket, én semmiképpen sem mennek egy 6 perces alkalom után rögtön 9 percre, nagyon meg tudsz égni és hidd el iszonyatosan tud fájni. Én személy szerint a fekvőt szeretem. Van külön arcbarnító, jobb helyeken vízpermet, levegőszabályozás. Ha elkezdesz szolizni, minden alkalommal testápolózz fürdéskor (kivéve mikor fürdés után mész szoliba), mert nagyon szárítja a bőrt. Nekem nem volt száraz előtte, de mióta járok, főleg a karomon látom, hogy száraz ha nem kenem. Én heti 2 alkalommal járok most még, szerintem 3 nap kihagyás ideális alkalmanként. Max 10 percig szeretnék felmenni, és ha megvan a kívánt szín, akkor max heti 1-szer fogok menni. Használhatsz szoli előtt barnulást segítő krémet, de megmondom őszintén nekem nem hiányzik. Elég fehér bőröm volt, de krém nélkül is szépen barnulok.
2016. jún. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!