Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolizók! Alapvető, nektek...

Szolizók! Alapvető, nektek általános nekem még ismeretlen kérdésekre válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Ősztől szolizni szeretnék, mert mindig nagyon kifakulok, kb jobban mint mások (legalábbis észrevehetőbb, mert nyáron nagyon barna vagyok)

Sose voltam még szoliba, szóval másnak alapvető dolgokat fogok kérdezni, de : Csak úgy bemehetek, hogy " hello 10perc lesz? Mit mondjak ilyenkor? Heti hány alkalommal menjek, hogy ne legyen durva, de ne legyek hófehér?



2014. aug. 2. 02:18
 1/1 anonim ***** válasza:
bemész köszönsz,mondod hogy előszőr vagy szoliba.segíteni fognak.5 percel kezd egy jó ideig és növeld.én heti 2x 10-15 percet járok(mondjuk én már vagyok hozzá olyan barna).te is mehetsz heti 2 alkalommal(pl.kedd,péntek)
2014. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!