Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egg level Dalacin eleg lesz?

Egg level Dalacin eleg lesz?

Figyelt kérdés
Egg level Dalacin beszedese utan abbahagytam a kurat mert nem ereztem jol magam tole es alapvetoen nem bakterium kiolesere kaptam, hanem szajsebeszeti mutet utan megelozesre. Semmi gaz nem lesz, ha nem szedem tovabb ugye?

2015. jún. 3. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Végül is, miért ne? Az antibiotikumot felülfertőzés megelőzésére adták, akkor, ha abbahagyod, maximum elfertőződik.
2015. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Teljesen jo allapotban van mar a seb, nincs ra kockazat hogy felulfertozodjon.
2015. jún. 3. 11:47
 3/9 A kérdező kommentje:
ma meg bevettem egyet, meg holnap is beveszek aztan finito
2015. jún. 3. 12:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

OFF:


Hányszor kérdezed még meg? Leírták már néhányan, hogy az antibiotikum kúrát végig kell csinálni, akkor is ha jól érzed magad.

2015. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szájsebészeti műtét után előfordul, hogy a szádban levő bacik a véráramon keresztül megtelepednek a szívbillentyűkön, izületekben vagy vesében.


Ennek eredménye lehet:


Szívbelhártya-gyulladás, szívbillentyű meszesedés, billentyű-elégtelenség, következményes szívelégtelenség.


Krónikus izületi gyulladás


Glomerulonephritis, következményes veseelégtelenség.


Szerinted érdemes kockáztatni? Eldöntheted.

2015. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

orulok neki, hogy itt mindenki nagyon okos, es szakembernek hiszi magat :D Tisztelet persze azoknak akik normalis ember modjara tudnak valaszolni egy szimpla kerdesre.


Tisztelt Kérdező!


Nem probléma az áttérés és abbahagyhatja.a Dalacint.


Üdvözlettel

dr Tarján Zsuzsa


ennyit errol...

2015. jún. 3. 12:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"orulok neki, hogy itt mindenki nagyon okos, es szakembernek hiszi magat "


Nagyon jól tudod, hogy itt nem szakemberek vannak, hanem laikusok, akiknek esetleg van egy-két dologban tapasztalata. Ha szakember véleményére van szükséget, akkor nem itt kell feltenni a kérdéseidet, hanem a

kezelőorvosnál, aki ellátott.

2015. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, már csak kíváncsiságból is megnéztem a kérdésedet. Erre a kérdésedre már tegnap választ kaptál az orvostól. Akkor ma minek írod ki megint vagy már harmadszorra a kérdésedet? Neki sem hiszel? Utána meg panaszkodsz, hogy itt nem hozzáértők okoskodnak? Mi bajod van?
2015. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mar csak arra válaszolj kerlek, hogy milyen masik gyogyszerre tertel at? Mert a level alapján nem azt irja a doki hogy állj le a gyógyszerrel.


Ps. Azert egy ilyen levelet barmikor varazsolok hogy alatamasszam a velemenyem.

2017. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!