Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvosváltás + betegállomány...

Orvosváltás + betegállomány egyszerre?

Figyelt kérdés

Már egy éve nem ott lakok, ahol a háziorvosom rendel, de még nem jelentkeztem át másikhoz, most viszont beteg lettem.

Vasárnap is dolgoznék, de rendelésre nyilván csak hétfőn tudok elmenni. Gondolom így is ki tud írni, csak esetleg megvárja, míg átér az aktám?


2014. dec. 26. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Attol higy messze vagy otthonrol, ha odatelefonalsz hetfin, hohy lazas betg vagy vagy nem tudsz moccani stb ergo odautazni akkor a jelenlegid ki tud irni (de ha jobban leszel el kell menni hozza es atvenni a papirt is egyuttal) (legalabbis nekem ilyenem volt. Utana amikor megjelentem kertem is hogy orvost valtanek. Kozben persze kerestem uj hazidokit es jeleztem higy oda mennek. Igy mikizben tappenzen voltam mar az aktamat elkuldtek es utana az akuldes postazasaval mar az uj doki folytatta a tappenzt.

Nekem ebbol az kovetkezik, (es a logikus is), hogy ha hetfon meg nincs uj dokid aki vallal, akkor cska a regi tud kiirni tappenzre. persze ha r reggel intezkedsz es az uj es regi doki is megegyezik es szerintuk akkor

2014. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocs a vege lemaradt szerintuk nem gond, akkor mar az uj akta nelkul is kiir.
2014. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
200 km-re lakok a jelenlegi orvosomtól, nem is járok arra mostanában, szóval mindkettőhöz nem tudok bemenni. De most utánanéztem és láttam, hogy írták, hogy az átjelentkezés napjától, vagyis hétfőtől az új orvos már ki tud írni. Hogy a vasárnappal mi lesz, azt nem tudom.
2014. dec. 26. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!