Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 12 éves vagyok és előre...

12 éves vagyok és előre szeretném hozni a menstruációt. Hogyan lehet előbbre hozni? Még nincs meg

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sheogy, kérd meg anyádat inkább, hogy világosítson fel. Tragédia mennyire tudatlan a korosztályod.
2013. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nos, ha nagyon sovány vagy és fejletlen, akkor nem csoda, hogy még nincs meg.16 éves korodig ráérsz aggódni.
2013. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Isten csak egy van ,és az nem te vagy.
2013. jan. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Teljesen normális h még nem jött meg,várj türelemmel és egészségesen étkezz sokat mozogj mert a menstruáció azt jelenti h egészséges vagy,vagyis minél egészségesebben élsz annál hamarabb várható.
2013. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 14 éves koromban jött meg, a 12 még korai is...
2013. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És nem lehet befolyásolni mikor jön meg
2013. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Nem mindig a vékonyságtól függ... Én pl. 12 éves korom második hónapján megjött pedig én akkor csak 39 kiló voltam. De előbre hozni nem lehet, sőt sok lány azt akarja, hogy megjöjön neki azután pedig, végig panaszkodik, hogy jaj de rossz...
2013. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 kloka válasza:
Ne várd! Addig örülj még nincs meg.Utálni fogod minden hónapban, kényelmetlen, fájdalommal jár,ciki ha nem cseréled időben a betéted mindened tiszta vér.Nyavajgás minden hónapban a hasi fájdalomtól áááá gyülölöm pedig még csak 33 vagyok és még sokáig lesz meg.Vagy netán azért várod,hogy teherbe ess? Akkor jó nagy buta vagy egy fiút nem lehet gyerekkel megfogni. vagy miért várod annyira?ez érdekelne!
2013. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem dehogy szeretnék teherbe esni. Csak zavar, hogy az osztályomból még csak nekem nem jött meg..Ők az uszit elintézik egy igazolással én meg úszok..Néha szoktak rajtam nevetni, hogy nekem még nem jött meg..
2013. jan. 8. 14:37
 10/17 anonim ***** válasza:

"Néha szoktak rajtam nevetni, hogy nekem még nem jött meg..."

Ebből is látszik, hiába van meg nekik, ettől még nem lesznek érettek.Fel se vedd, amit mondanak.

2013. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!