Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel, hogyan lehet késleltetn...

Mivel, hogyan lehet késleltetni vagy előbbre hozni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Valami tuti módszer kellene. Foggátlót nem szedek. Olyan gyógyszer nincs esetleg amit ha beszednék megjönne vagy nem jönne meg?
2009. aug. 17. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Gyógyszerről nem tudok,de azt hallottam,a frissen facsart citromlé késlelteti,vagy erős vérzés esetén némileg csökkenti

Én még nem próbáltam....

De a koleszosok körében nagy sláger volt :)

2009. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ne szenvedjetek má ezen, nincsenek ilyen módszerek, se gyógyszerek. Gyógyszer van, de azt neked csakígy nem fogkják felírni. Egyébként a kemény sportolástól elvileg megjön, vagy ha meleg vízben ücsörögsz sokáig.
2009. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kismillió ilyen kérdés volt már, nem igaz, hogy egyet se írt ki neked, mikor feltetted a kérdést...
2009. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

szia! késleltetni: citromlét hallotam azzal lehet, és ha stresszes vagy...ezekről tudok.

előbbre hozni hát arra nem tudok praktikát.

2009. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
C-vitamin ,nem citromlé. Nagy mennyiségben.
2009. aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem írtam félre...citromlével lehet...de ember legyen a talpán aki megtudja inni. C-vitamin? Erről még nem hallottam de biztos az is segít.
2009. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a citromlében is a C-vitamin használ, csak ha konkrétan a vitamint veszed be direktebb a hatás.
2009. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!