Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen módszerekkel lehet...

Milyen módszerekkel lehet előbbre hozni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy alhasi gyakorlatokkal, de mégis milyen gyakorlatokkal? És valami más módszer ezen kívül létezik? És gyógyszereket sem akarok szedni!
2009. jún. 15. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak gyógyszerrel tudod előrehozni. Ha tornával lehetne, akkor minden sportoló állandóan menstruálna.

A menstruáció hormonális folyamat, se torna, se étel-ital se más nem befolyáasolja. (kivéve extrém fogyás/hízás, extrém stress)

2009. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem is lenne egészséges, ha csak úgy állítgathatnád magadnak. Valóban a gyógyszerrel lehet mozgatni, de azzal is csak kicsit, meghatározott kereteken belül, a papíron leírják hogy lehet - egyszer én is elmozgattam így egy nyaralás miatt, 2 hónapig csúsztattam 2-2 napot. De ez kivételes eset volt, mert sok idő után végre eljutottam nyaralni, és kiszámoltam, hogy épp rosszkor... De nem hiszem, hogy jó ilyesmivel szórakozni.
2009. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De egyébként az alkohollal lehet mozgatni, akkor előbb megjön..

Nekünk van itthon medencénk és amikor felengedtük jéghideg volt a víz. Beleültem és azonnal megjött, szóval azért ilyen dolgokkal lehet... De most nagyon fontos lenne hogy előbb jöjjön meg, gyógyszer nélkül..

2009. jún. 15. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!