Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak, ha félek de...

Mit csináljak, ha félek de akarom is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Járok röplabdára 4 éve..nagyon szeretek! A térdemre nagyon sokszor sajnos ráestem,és nagyon megfájdult...elmentünk orvoshoz aki azt mondta h egyenlőre nem kell megműteni de ha januárig ne tudom kinyújtani teljesen(mert ez is baj) akkor meg kell műteni..addig is szedjek port meg kenjem..de én nem akarok várni olyan sokáig..és nagyon rettegek a műtéttől de után 1000 jobb lenne..de akkor nem járhatnék edzésre 1 évig..mit csináljak?

13/L



2012. nov. 18. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, hallgass az orvosra. Minél hamarabb legyél rendben, hogy tovább tudd folytatni.
2012. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia! átérzem fájdalmad:S én 6 éve járok röpizni,nagyon szeretek,kicsit kikészült a térdem,és a kezem.

fél évig kellett pihentetnem:S na gondolhatod...

de pihentettem,mert különben műteni kellett volna...

azért jártam edzésre,könnyű feladatokat kaptam,amihez nem kell elesni. játszani nem játszhattam pedig szezon volt..:S

azt hittem meg bolondulok.. a könnyű feladatokat értsd úgy hogy pl: meccset vezettem le edzésen,feladó voltam. a tanár megértette,és mondta h nem muszáj járnom addig.. de nem bírtam ki. és csak olyanokat adott fel feladatnak,ami nem erőltette a térdemet. beszéld meg az edzővel hogy szeretnél járni,de csak kímélőket.. Amúgy nekem is 1 év kellett volna h pihentessem. 3 hónap múlva már annyira jó volt a térdem hogy vissza álltam játszani,fél évre meg már kutya bajom sem volt. a titka: szedj 1000mg-os C vitamint,és kálciumot,D vitamint. hamarabb gyógyulsz,és sokat nyújts otthon. hamarabb gyógyulsz!:) én is ezt csináltam,akármilyen fájdalmas volt csináltam. és kutya bajom se volt!:))

bocsi a kis regényért,de gondoltam adok egy kis tanácsot,és bíztatást!:))

16L

2012. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!én kézilabdáztam...rengeteg esés stb... megműtöttek de nem érzem hogy jobb lenne annyival a térdem..Persze pihentesd,erőltetni nem szabad,kerüld a guggoló,ugró mozdulatokat,vagy bármit amiben nagy megerőltetésnek teszed ki a térdeidet...
2012. nov. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. nov. 21. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!