Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdődik előlről pedig nem...

Kezdődik előlről pedig nem akarom. Félek. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Úgy ahogy lezárult egy nagyon rossz időszak az életemben. A depressziómból is kilábaltam...de most megint az van, hogy nem tudok enni, mert az eszem akarja, de a lelkem nem. Tudom bután hangzik... Pedig most nemis rossz a közérzetem, csak olyan kilátástalannak tűnnek néha a dolgok. Eddig magamba erőltettem legalább az ebédet...de már nem megy. Senki nem tudja körülöttem mit érzek, elmondtam otthon is és a barátnőmnek is, hogy mennyire nehéz időszak volt és hogy milyen állapotban voltam, de nem hiszem hogy érezték a dolgok súlyát. Szülőknek nem mondtam el mindent olyan részletesen, nem akartam megijeszteni őket. Nem léteznek olyan ingyenes tanácsadók, ahol tudnának segíteni, de nem pszihiátria? Diák vagyok nem tudok miből fizetni ilyesmire...valaki segítsen!
2010. ápr. 25. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
mentálhigiéné az ingyenes , keress rá neten majdnem minden nagyobb városban van
2010. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írjál nekem e-mailt. Én egy gyógyult depis vagyok. Segítek, ha tudok. Írd le, mi a problémád
2010. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!