Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meddig válthatom ki a receptet...

Meddig válthatom ki a receptet? Tudom, hogy 90 nap, de kifejteném mégis lent a kérdésem!

Figyelt kérdés

Asztma gyógyszert 6 hónapra kapok felírva, 3 recepten ( 1 ugye 2 hónapig elég), ezért a receptekre a dátumon kívül rá van írva : Kiváltható : 2012.07.03

Rákérdeztem az egyik gyógyszertárban, hogy ez a kiváltható azt jelenti ekkortól vagy eddig? Azt mondta ettől az időpontól minden receptemet 90 napig és nem a dátumtól!

Erre ma ezt a receptet szerettem volna kiváltani egy másik gyógyszertárba és nem kaptam meg, mondván, hogy lejárt a 90 nap és a "Kiválható.." nem jelent semmit, csak oda pecsételik az orvosok!

Egyszerűen nem értem, tudna valaki segíteni??



2012. szept. 1. 18:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kedves Tőled a kutatómunka! Holnap reggel már megyek a gyógyszertárba, ahol azt mondták, elméletileg most váltható ki a harmadik receptem, remélem, hogy meg is fogom kapni! :)
2012. szept. 2. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!