Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most mégis mit csináljak?...

Most mégis mit csináljak? Elmehetek sürgősségire?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel arra ébredtem, hogy a bal fülem teljesen bedugult. Azonnal mentünk a kórházba (fül-orr gégészet) ahonnan a háziorvoshoz küldtek. Elmentem a háziorvoshoz, aki azt mondta nem tehet semmit ez ügyben. Ma reggel ismét visszamentem a kórházba, ahol ezt a választ kaptam:

"Mi ilyennel nem foglalkozunk, csak a nagyon sürgős betegekkel".

Már a fejem is zúg, teljesen kész vagyok. Bemehetek ezzel a sürgősségire, vagy onnan is kidobnak. Egy sima fülmosás szerintem teljesen rendbe tenne, de ennyit nem akarnak megtenni. :(

Most mit tegyek?


2012. aug. 29. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Fül-Orr-Gégészeti Szakrendelésre kell menned, s nem a Kórházba, mert ott valóban a sürgős eseteket látják el az Ambulancián.

Biztosan van felétek is "SZTK", ahol van fül-orr-gégészet, ahová beutaló nélkül mehetsz, s kimossák a füledet (csodálom, hogy a háziorvosod ezt nem mondta?).

2012. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálunk megszűnt az SZTK, és a kórházba költözött. A kórházon belül is a fül-orr gégészetre mentem, de kitessékeltek.
2012. aug. 29. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Házirovos=>beutaló=>fül-orr-gégészet
2012. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké, tehát akkor ne menjek sürgősségire...

Holnap csak délután rendel a dokim. Mire megkapom a beutalót, arra vége a fül-orr gégészeti rendelésnek.

Nem értem ezt az egész rendszert!!!

2012. aug. 29. 18:41
 5/6 A kérdező kommentje:

Mégis elmentem az ügyeletre, és azt mondták, hogy tegyek panaszt, hogy 2 napja (lassan 3) nem látnak el. :)

Aztán az egyik mentős felhívott egy dokit, 5 percen belül ott volt, és 5 perc alatt kimosták a fülem. Tökéletesen hallok. Nem tudom mit kellett ezen annyira rágódni a dokiknak. De a lényeg, hogy most már minden rendben van. :)


Azért köszi a segítséget. :)

2012. aug. 29. 23:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sosem szidom az egészségügyet, mert anyám eü. dolgozó.


Múlt héten kórházba kellett mennem valami miatt, és nem abba a kórházba, ahol anyám dolgozik. Én kértem valami a dokitól (gipszet a kezemre, mert a kézmerevítő nem használ, mozgatom a kezemet, ha akadályoz a kézmerevítő, akkor egyszerűen leveszem). Az volt a válasz, hogy nem gipszel be, mert csak azért akarok gipszet, mert nincsen kedvem dolgozni.

2012. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!