Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet, hogy mégis eltört?

Lehet, hogy mégis eltört?

Figyelt kérdés
Tegnap este belerugtam a szekrénybe és nagyon fájt a nagylábujjam és a lábfejem elmentünk orvoshoz, megröntgenezték és azt mondták csak zúzódás és borogassam. Tettem rá borogatást és lefeküdtem de hajnalba felkeltem mert nagyon fáj és nem birom mozgatni és hatalmasra feldagadt és kékeslilás szine van meg 2 helyen is mintha kiállna a csont. Menjek el mégegyszer egy másik orvoshoz?
2012. jún. 25. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Porcleválásod simán lehet. Megröntgenezték?
2012. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem törött el, azt látták volna a röntgenen. Borogasd, pihenj. Ha kell, használj fájdalomcsillapító krémet, vagy gyógyszert.
2012. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
vettem be 2 fájdalomcsilapitót de krémezni nem tudom mert nagyon fáj ha hozzáér bármiis még borogatástól is jobban fáj. Egyébként én már hallottam olyan esetről hogy csak a második orvos jött rá hogy el van törve a vála szóval nemtudom.
2012. jún. 25. 09:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!