Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek eltört a csuklóm?

Szerintetek eltört a csuklóm?

Figyelt kérdés

Tegnap egy kb 2méter magasból leestem úgy,hogy mind két tenyerem a földhöz volt,ez úgy értem mint ha fekvőtámaszt akartam volna csinálni pont úgy voltam.Az egyik csuklóm eléggé fájt és méghozzá pont az volt eltörve kb 8 éve. Ma reggel felkelek és érzem,hogy fáj a csuklóm és egy kis helyen fel van dagadva.Mozgatni birom,de fáj egy kicsit egy bizonyos helyen. Linkelek egy képet nem az én kezemről csak megjelölöm ,hogy hol van feldagadva.

[link]

16/F


2012. jún. 22. 10:44
 1/4 anonim válasza:

Nem valószínű,hogy eltört ugyanis mozgatni tudod..Zúzódásra utalnak a jelek de az a legjobb ha elmész orvoshoz röngenre,

és megnézik.Ha megkérdezhetem hogy sikerült ez a "mutatvány" xDDDD

2012. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zúzódásod lett. Kend be egy kis krémmel. Te még jobban jártál, mint én nekem gipsz kellett rá.
2012. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ilyesmi trükköket csináltam oszt leestem :D http://www.youtube.com/watch?v=9fkbAXWwMZg
2012. jún. 23. 00:28
 4/4 wiwwien válasza:

Nincsen eltörve ha tudod mozgatni.

De viszont nagyon megakadt a szemem azon,amit írtál: "Linkelek egy képet nem az én kezemről csak megjelölöm ,hogy hol van feldagadva." Érdekes ha fiú vagy,milyen nőies kezed van,szép körmeid,gyűrűd:D (vágom hogy megjelölted hogy hol van feldagadva,de akkor ne azt írd,hogy a te kezedről:'D)

2012. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!