Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap belerúgtam véletlen az...

Tegnap belerúgtam véletlen az ágy sarkába elég erősen. Lehet, hogy eltört/repedt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap belerúgtam véletlen az ágy sarkába elég erősen. Akkor nagyon fájt a nagy lábujjam, alig bírtam hajlítani aztán enyhült a fájdalom de mozgatni még mindig fájt. Este nem tudom miért, de rohadtul fájt egy darabig aludni is alig tudtam tőle, reggelre jó lett nagyjából, ha nem figyelek rá észre sem veszem, de ha sétálok akkor kicsit sántítok és akkor még fáj eléggé. Bedagadva vagy bármi külső jele nincsen.
2012. jún. 21. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Jegeld, és kenegesd fekete nadálytő krémmel.
2012. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kenegesd fekete nadálytő krémmel, attól gyorsabban gyógyul. Mást nem nagyon lehet vele csinálni. (ja, és ne futkorássz vele)
2012. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet csak megrepedt.
2012. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!