Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magas a pulzusom, az orvos...

Magas a pulzusom, az orvos csak vérvételre küldött. Elég ez így?

Figyelt kérdés
Mivel a vérvétel eredményei jók voltak, ráfogta lelki eredetüre és írt fel béta blokkolót. Ez leviszi a pulzusom, de most akkor szedjem örökké? Vagy hogy gondolta? Nem kéne jobban kivizsgálni ezt? EKG vagy vmi?? És ha lelki eredetü, esetleg azzal nem kellene kezdeni valamit? Én érzem csak hanyagnak az orvosom? Úgy halottam hírtelen szívhalálhoz is vezethet a magas pulzus, nekem ehhez nincs kedvem, drága egy temetés, és anyámék nem épp gazdagok :D
2012. jún. 14. 07:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Válaszolni kéne a témára, nem hisztizni.
2012. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 X-atosz válasza:
Ha szabad, én ajánlanék egy hatásos, de egyszerűbb módszert:Reggel éh gyomorra igyál meg 2 dl vizet húzóra VAGY 1-2 naponta igyál meg 1 DL pálinkát (szigorúan csak házit)
2012. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!