Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magas a pulzusom, az orvos...

Magas a pulzusom, az orvos csak vérvételre küldött. Elég ez így?

Figyelt kérdés
Mivel a vérvétel eredményei jók voltak, ráfogta lelki eredetüre és írt fel béta blokkolót. Ez leviszi a pulzusom, de most akkor szedjem örökké? Vagy hogy gondolta? Nem kéne jobban kivizsgálni ezt? EKG vagy vmi?? És ha lelki eredetü, esetleg azzal nem kellene kezdeni valamit? Én érzem csak hanyagnak az orvosom? Úgy halottam hírtelen szívhalálhoz is vezethet a magas pulzus, nekem ehhez nincs kedvem, drága egy temetés, és anyámék nem épp gazdagok :D
2012. jún. 14. 07:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hanyagnak nem hanyag az orvosod. Talán inkább a sarlatán kategóriába sorolnám ennyi információból amit megadtál.

Vérnyomásod milyen? Hány éves vagy?

2012. jún. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
22.5, vérnyomásom teljesen ok (125-130)
2012. jún. 14. 07:29
 3/12 A kérdező kommentje:
Hozzákell tennem ez teljesen hírtelen kezdődött, márminthogy hónapokkal ezelőtt még tuti minden okés volt, mostmeg gyógyszer nélkül nem mérek 90alattit, inkább csak 100felett
2012. jún. 14. 07:30
 4/12 anonim ***** válasza:

Sarlatán? Te meg egy idióta barom, akinek fogalma sincs a témáról.


Kérdező, te meg ne nyervogj, ebben a korban csak be kell fejezni a piát és a cigit, aztán irány sportolni. A bétablokkoló is helyes döntés volt, de lehet, hogy egyszerűen túlhajtottad magad.


Vérvizsgálat rendben volt = nincs brutál vérzsírszint és infarktus-markerek.


EKG-t, terheléses EKG-t lehetne még csinálni, de ezek nem cukorkák, basszus. És azért, mert látszólag ingyen van, valójában drága. Fölösleges.

2012. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
JA és persze a kávét és az energiaitalokat is el kéne felejteni.
2012. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, sosem fogyasztom koffent, alkoholt pedig 10évente 1x. Neked nem kéne megmagyarázni a dolgokat információk nélkül:P Jó sportolás az kimaradt, az tény.
2012. jún. 14. 10:42
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Az is bőven elég, de stressztől is kialakulhat magas pulzus. Engem ne oktassál, és a kezelőorvosodat is hagyjad békén, mert hülye vagy ehhez a kérdéshez.


Ami nem baj, csak ne lennél annyira magyarosan követelőzős!

2012. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:DD te aztán keményen magyarázol haver. Biztos mondták már neked, hogy bunkó vagy, egyébként miután te kioktattál engem mit nem kellene csinálnom, majd miután közöltem hogy eddig sem tettem azért nem betámadni kellene. Mind1, kár volt feltennem a kérdést is, ezek szerint bűn aggódni ha a szívem nem úgy működik ahogy kellene, és ezt lerendezik egy egyszerü vérvizsgálattal. Szedem a bogyót életem végéig akkor.
2012. jún. 14. 13:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Jajj, ne rinyáljál már. Lehetnél férfiasabb.


Nem értem, mi a francot akarsz, mit vizsgáljanak rajtad?

Szerintem te sem tudod, ezért jössz itt a hülyeségekkel, hogy nem elég egy vérvizsgálat és egy fizikai vizsgálat. Bőven elég. Én simán annyit mondtam volna, hogy sportolj rendszeresen, és már adom is a kezedbe a kilincset. Ehhez vérvétel sem kell, csak a magyar háziorvosok rohadt sok vérvételt csinálnak, mert a hozzád hasonlóan tudatlan betegeket általában megnyugtatja.


Ha van rá eszköz, rá lehetett volna rakni egy kardio edzőgépre, igen. És akkor ott lehetett volna megnézni, hogy milyen puhány vagy. Ám ehhez nem kell eszköz, meg fél óra sem, mondod te magadtól is, hogy nem terheled a szervezetedet mozgással.


És a legundorítóbb benned, hogy ezek után az orvost hibáztatod, hogy nem csinált egy teljes kardiológiai kivizsgálást, holott csak egy lusta dög vagy.

2012. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
pff mekkora egy bunkó nagyképü paraszt vagy te hallod, nem semmi.
2012. jún. 15. 06:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!