Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tényleg fizetnem kell az...

Tényleg fizetnem kell az orvosnak a műtétért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap műtik a nyelvem alsó részét, egy hólyagszerű vmit vágna le. Estére bent kell maradnom, bár a műtét max 5 perc, de azt mondták h a nyelv vérzékenysége miatt jobb ha 1 éjszakát ott maradok.

Amikor a fül-orr-gégészeten voltam vizsgálaton 2 hete, és mondta a doki, h sajnos műtét, akkor megkérdezte, h ő végezze-e a műtétet. Én erre azt mondtam h miért ne, hisz ő vizsgált 2x is. Itthon mondta a párom, h a doki valószínűleg azért kérdezte, mert akkor így majd egy kis pénzjutalmat fog várni a műtét után, mivel én felkértem őt. Ez tényleg így van? Vagy ő beszél butaságokat?

Szerencsére nem volt még részem ilyen befekvős, műtős dologban (lekopogom), ezért nem tudom h működik a dolog. Tényleg perkálnom kell? Ha igen, akkor mennyit? ( A tb-m rendben van, szóval nem ezért kérdezem.)

Előre is köszönöm a válaszokat!


24/F



2012. jún. 6. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megkérted, dhogy ő végezze, akkor perkálni kell, sajna azt nem tudom, hogy ő mond-e majd dárat, vagy amennyit te adsz elfogadja.
2012. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na az remek:\ Nem gondoltam h ezért kérdezi. Ha ezt tudom, akkor nemet mondok:\ Egy 5 perces műtétért mennyi lehet a reális "jutalom"?
2012. jún. 6. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megteszi egy 5ezres.
2012. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld rá a pénzt, jobb ha olyan műt, akit megkértél, én egyszer voltam életemben úgy műtéten, hogy nem volt felkért orvosom, de soha többet. Délután négyig várattak étlen-szomjan, idegesen várakoztam, azt hittem már elfelejtettek, akkor már mindenki túl volt a műtéten és már az alvásból is felébredtek. Ráadásul fércmunkát végzett.
2012. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!