Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benőtt a körmöm. Tudnátok...

Benőtt a körmöm. Tudnátok segíteni, nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Be van nővre a körmöm,és az édesanyám megpróbálta kivágni mivel ő végzett egy pedikűrös tanfolyamot,már többször is vágta ki nekem de most nem sikerült neki.Olyan mélyen be van nőve hogy egyszerűen nem tudta kiszedni.Most tettünk rá gyógykenőcsőt és Betadine-t de rettentően fáj,lüktet és fel van dagadva.Mit tegyek vele?Van rá valami módszer?Pedikűrös?Sebész?Segítsetek borzalmasan fáj.
2012. máj. 14. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:

áztassátok ki

és utána próbáljon alányúlni és kivágni


ha nem megy sebészet és ott megnegyedelik.

nem fáj nyugi!!

2012. máj. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kiáztattuk és meg is próbálta kivágni az édesanyám,sajnos kevés sikerrel.Biztos nem fájdalmas ahogy kivágják?Sajnos rettegek az injekcioktól de ha nincs más választásom akkor muszáj..
2012. máj. 14. 01:15
 3/4 anonim ***** válasza:
irány a sebészet. örök emlék marad, nekem is benőtt egyszer nem is árulom el a részleteket mert mindenképp el kell menned :)
2012. máj. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem három esetben is benőtt (a lábamon). Csak az injekciót kell kibírni, a többit nem érzed. A sebészeti beavatkozást nem tudom, hogy hogyan tudnád elkerülni. Amúgy a sebész azt állította, hogy a nem megfelelő cipő az oka, ha ilyesmi létrejön.
2012. máj. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!