Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benőtt a lábujjamon a körmöm,...

Benőtt a lábujjamon a körmöm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta ilyen(gennyes,fel van duzzadva), eléggé fáj is.

Azt hiszem, hogy orvoshoz lenne célszerű menni, de először mindenképp a háziorvoshoz??? Csak mert találtam egy helyi bőrgyógyászt aki foglalkozik ilyenekkel.(Dr. Svajda Bernadett [link]

Kb. mennyibe kerülne akkor, ha kórházban vagy az imént említett orvos csinálná???(össz költség érdekelne)

Az olcsóbb és hatékonyabb megoldás melyik lehet?


Előre is köszi a válaszadóknak.


2010. febr. 18. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell háziorvos. Elmész a bőrgyógyászatra, vagy sebészetre, kérsz időpontot ott, és ha nem magándokival akarod megcsináltatni, akkor fizetni sem kell érte. Legfeljebb ha meg vagy elégedve a munkával, vihetsz neki valami alkoholt:)
2010. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mennyi különbség van a sebészeti és magánrendelői ellátás között??? (kedvesség,bánásmód,munka minősége, stb.)
2010. febr. 18. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én öcsémnek is benőtt a körme a lábujján, hiába vittük sebészetre, a probléma újra és újra előjött.

Egyszer úgy alakult az anyagi helyzetünk, hogy elvittük egy magánklinikára, és lézeres megoldással végleg rendbe rakták.Nem volt olcsó, mert neki mindkét lábán meg kellett műtteni a nagylábujját. 12.000/köröm

Semmi panasza, pedig eltelt már 5 év.

2010. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs sok különbség a 2 ellátás között. Legalábbis az én munkahelyemen semmivel sem bánnak rosszabbul azzal, akinek nincs fogadott orvosa.

Egy körömbenövés helyrehozása pedig nem akkora feladat, hogy erre ki kellene fizetni ennyi pénzt. Manapság mindenki azt hiszi, hogy csak azt látják el rendesen, aki magánrendelésre jár, vagy aki vastag borítékot ad. Pedig ez nem így van. Kivétel persze mindig akad.

1 jó tanács: mielőtt rászánod magad, kicsit nézz utána a neten, hogy milyen vélemények vannak a kórházról, vagy a dokiról, aki csinálni fogja.

2010. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos a lézeres megoldásra most nincs pénz.

Akkor a kórházban teljesen ingyen megcsinálják???

Hogyan tudhatom meg hogy melyik orvosok végezhetnék el a műtétet???

2010. febr. 20. 06:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor mész az ambulanciára, vagy rendelésre (nem tudom, hogy arrafelé éppen mi van kiírva az ajtóra), és időpontot kérsz, akkor a recepciónál utánakérdezhetsz.

Ha nem magánrendelésre mész akkor teljesen ingyenes.

2010. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2010. febr. 20. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!