Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan nyújtsam ki a kezemet?

Hogyan nyújtsam ki a kezemet?

Figyelt kérdés
Ma vették le a gipszemet,5 hétig volt rajtam.Egészen a vállamig ért.Nem tudom csak minimálisan mozgatni,nemtudom se kinyújtani teljesen,se behajlítani,csak derékszögig.Kedden megyek először gyógytornára.Mit csináljak a kezemmel?Még ma ki kell nyújtanom fokozatosan,vagy napról-napra lassan??? SOS
2012. márc. 23. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Napról napra lassan!!!!!

Hetek óta nem mozdultak az izmok!Nem szabad hirtelen megerőltetni őket!De azért óvatosan próbáld mozgatni,a vérkeringést megmozgatni benne.Az izmokat úgymond fel kell ébreszteni és újra megerősíteni!

Ez mondjuk furi, nekem mikor levették a gipszet,még aznap elküldtek gyógytornászhoz, hogy tudjam mit lehet és mit kell csinálni

2012. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezért fogsz menni gyógytornára!
2012. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!