Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet baj, ha a mindig hideg...

Lehet baj, ha a mindig hideg kezemet így melegítem fel? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
A kezem mindig hideg, olvastam, hogy vérkeringési probléma ez. Voltam kb 1 éve vért adni, de nem csapoltak le, mert hemoglobén szintem alacsony. Nem tartotam jelentősnek, de most utánanéztem és az a oxigén szálításban játszik szerepet. Van egy modszer amit nem rég tünt fel, ettől felmelegedik a kezem. A modszer az, hogy a karomat egyenesen felemelem és a könyökömnél visszaengedem. Ilyenkor a kezem a két lapockám közt van. Ott tartom egy kis ideig és érzem h kezdnek bizsegni az ujjaim. Ha ezt a modszer használom lehet valami probléma belőle?

2012. márc. 20. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennénk orvoshoz ezzel a problémával. Nem tudom, hogy a módszered okoz-e problémát, de egy ilyen tünet mögött komoly érbetegség is állhat. Az alacsony homoglobin szint pedig mindenképp kezelést igényel, mert a vérszegénység következménye. Egy háziorvos látogatást szerintem mindeképp megérne a problémád.
2012. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

EZ a bizsergés inkább az, hogy elzsibbad a karod.

Orvos!

2012. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!