Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire fáj a vérvétel? és...

Mennyire fáj a vérvétel? és kb. mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok.. sovány. :( és a mamám elakar vinni egy vérvételre . de már kb fél éve ezzel nyaggat... de én nem merek mert mégcsak akkor vettek amikor kisbaba voltam, és hát arra nem emlékszek hogy milyen.... Segítsetek lécci!!
2012. jan. 22. 14:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
az őszinte válaszom:rettenetes.inkább szedjél b vitamin komplexet,attól majd hízol,és nem kell kitenni magad a tortúrának:)
2012. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Érzel egy kicsit szúrást amíg beszúrják meg kiveszik. Közte nem érzed, nem tart sokáig 1 perc sincs.
2012. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
pár perc. kellemetlen, de nem fájdalmas. nekem az oltás jobban fáj.
2012. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
elájulok.páff
2012. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Béres csepp
2012. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

köszi :) elöbb akkor megpróbálom a gyógyszert...

És esetleg az nem lehet hogy vas hiány ? mert ha az, akkor arra mi jó ? pezsgő tablette?

2012. jan. 22. 15:18
 7/24 anonim ***** válasza:
hát a hiánybetegség az leggyakrabban egyoldalú táplálkozástól alakul ki... de amúgy multivitamin készítményekkel próbálkozz, van, ami kifejezetten kamaszoknak van. a patikus biztos segít:)
2012. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
1 perc az egész, nem különösebben fájdalmas. Azt érzed amikor beszúrja a tűt, de az is inkább csak egy kis csípés. Jó erősen szorítsd ökölbe a kezed és ne mozogj, egyáltalán nem vészes. És persze ne nézz oda. :)
2012. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

köszi...

ÉS multivitamin az melyik lenne ? pl. a Cebion 2x Multi?

vagy a Juvita Multivitamin Immunkomplex ? melyik lenne jobb ? Vagy egyik sem ? :/

2012. jan. 25. 19:27
 10/24 anonim ***** válasza:
Mi a tüneted? Csak a soványság, vagy ehhez járul még fáradékonyság, koncentrációképtelenség vagy egyéb?
2012. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!