Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen pszichológushoz menjek?

Milyen pszichológushoz menjek?

Figyelt kérdés

Férfihoz vagy nőhöz?


22 éves srác vagyok és idáig három pszichológusnál voltam. Mind nő volt. Azért merült fel bennem a kérdés, mert talán azért nem tudtak segíteni nekem, mert nem tudták férfi szemszögből a helyzetet. Szerintetek a férfi pszichológus támogatásával okosabb leszek arra, hogy megoldjam a gondjaimat?


2011. okt. 13. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem annyiban van jelentősége,hogy ha pszichológusnőhöz mégy, a nőt is látod benne, de ez megeshet akkor is , ha pszichológushoz mégy és a férfit látod benne. A nőnek esetleg pózolsz és bagatellizálod a problémádat, a férfiban pedig a riválist látod, és nem tudsz őszinte lenni, mert szégyelled a lelki nyomorodat előtte feltárni. Vonatkoztass el a nemüktől és csak , hangsúlyozom CSAK a gyógyítót lásd benne és a segítő szándékot, minden egyéb körülményt hagyj figyelmen kívül a saját érdekedben. Jobbulást kívánok neked. Sok szeretettel.
2011. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!