Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szemrángás, ilyen hosszas...

Szemrángás, ilyen hosszas szemlehunyás. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hát nemtudom hogy jó kategóriába tettem-e a kérdést, de asszem nem is ez a lényeg.... A 6 éves unokatesómról van szó. Nagyon sokat pislog. Vagyis ez nem olyan hogy gyorsan egymás után hanem ha valaminek nagyon örül akkor behunyja a szemeit és úgy sokáig szorosan összecsukja őket. Kb értitek miről van szó? Sajna nemtom jobban elmagyarázni ezt.... Szerintetek mitől lehet? Hogyan lehet megszüntetni?
2011. aug. 21. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell vinni, mert az ilyen tünetek általában neurológiai eredetűek.
2011. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen az agya miatt van, lehet h a boldogság, Írtad: "valaminek nagyon örül" és szédül vagy nemtudom sok neki az az érzés. Nem értek hozzá, bocs ha hülyén hangzik, de mindenképpen orvos lássa!!!
2011. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem is érdemes lenne elvinni orvoshoz...abból még nincs semmi, legalább te is megnyugszol, hogy látta orvos:)

azzal, hogy megnézi egy orvos, nem származik hátránya senkinek, sőt legalább kicsit megvizsgálja, és akkor már nem kell azok gondolkodni, hogy mitől lehet:)

de valahogyan beszéld rá a szüleit, vagy nem tudom mennyire vennék tolakodásnak, de inkább nézessétek meg, biztos, ami biztos:)

remélem segítettem:)

2011. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát családi okok miatt az orvos kilőve. És még mielőtt, nem nem vagyunk szegények se semmi más.... De ez olyan más családi ok...
2011. aug. 21. 11:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves nagyon okos második válaszoló. Azért írtam a neurológiai eredetet, mert unokatestvéremnél is hasonlóan kezdődtek a dolgok. Őt nem vitték a szülei orvoshoz, felnőtt korára derült ki,h Turrett szindrómás. És ma már nemcsak a szemhéja mozog furán, de ugató hangot ad ki teljesen önkéntelenül. Egyébként normális ügyes ember, de kezelni kellett volna.
2011. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De hát ha a mi esetünkben az orvos kilőve akkor én mint a 13 éves unokanővér mit tudok csinálni..... :(
2011. aug. 21. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit, elfogadod. Én sem tudtam mást csinálni.
2011. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem is voltak hasonló szem problémáim. azt mondták, a túlzott tv nézés és a számítógép okoz ilyeneket. bár a 6 éves kisgyermeknél remélem ez még nem lehet gond. fáradságtól is csinálhat ilyeneket, egy idő után ez sajnos berögződik. ha nagyon rossz a helyzet próbáljátok meg félre tenni a családi problémát és elmenni szemészetre. mégmielőtt valami gond lesz
2011. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!