Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vesekőre bármilyen sör jó?

Vesekőre bármilyen sör jó?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a vesekőre jó a sör, de én nem szeretem a sört, nem megy le a torkomon. Csak az ilyen ízesített söröket iszom meg (citromos grapefruitos meg ami most divat...), de nem tudom ezeknek mennyi közük van az igazi sörhöz. Azt mondják ez már inkább üdítő mint sör, most akkor jó lehet vesekőre vagy nem?
2011. aug. 6. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a sör igazából azért jó mert sokat pisilsz tőle, így ha kisebb a kő ki tudod pisilni.
2011. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a tömény többet ér! :D
2011. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel az ízesített söröktől is ugyanúgy pisilsz sőt az alkoholmentestől is ezért jó lesz.
2011. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valoban a sor tisztitja a veset, de ehgyomorra kell elfogyasztani. Amiket felsoroltal, talan nezd meg, hogy az is tartalmazza-e azt, mint a masik. Lehet kapni alkoholmentest, es inkabb ezt fogyaszd el. A gyogynovenyek kozul, a mezei zsurlot kell fogyasztani, mivel ez is tisztitja a veset, viszont szinten ehgyomorra kell elfogyasztani!
2011. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az a lényeg, hogy sokat igyál, és sokat mozogj, főleg lépcsőz, ha teheted!
2011. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább csak igyál sokat, esetleg vegyél valami vesetisztító teát.
2011. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyél sok dinnyét!
2011. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!