Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon izzadok van rá bármilye...

Nagyon izzadok van rá bármilyen gyógymód?

Figyelt kérdés

csak feketét vagy olyan ruhát tudok hordani amin nem látszik az izzadság annyira izzadok 20 éves vagyok és ez a probléma lehetetlenné teszi az életem és az öltözködésem hogy meglátok egy jo felsőt ami kék és hoppá ezt én nem vehetem fel. Rettentöen rossz:( 25 fokban egy rózsaszin ingen kb 15 cm es foltom lesz :(

Botox kezelésröl hallotam már hogy az jo csak az izzadás megállitására de lehet hogy ez számomra megfizethetetlen lenne :(

Kérem aki tud ezzel a problémával kapcsolatban bármit is vagy ép a botoxrol kérem irja le nekem. mert télen iskolában is nagy gond nekem ez mert akkor is "foltos" vagyok:( :(


2010. dec. 15. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Először a háziorvosoddal (gyerekorvos?) beszélj a problémádról, el fog küldeni kivizsgálásra, hátha szervi okok állnak mögötte. Ha ez negatív, akkor lehet stressz is a kiváltó ok.
2010. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Solution Antisudorica nevű szert használom.Kb 500 Ft.Régen patakokban folyt a víz a hónajamnál.Én heti 1-2 szer használom,ki kell tapasztalnod neked bevállik e,nekem és sokaknak bejött és azt is,hogy milyen mértékben,gyakoriságban kell hasznádnod,fülcucával,vagy vatával kensz ebből a szerből egy kis mennyiséget és kész.Ami fontos,fürdés után használd,megtörölközöl és már kenheted is fel,sérült,frissen(tehát előző nap borotváltad pl.) borotvált területre ne,mert nagyon kicsípheti.Másnap reggel sima sprayt kell csak használni.Vény nélkül,minden gyógyszertárban kapható.


Én is csak feketét,fehéret használtam,de most színeset is,és nálam 15 évesen kezdődött majd elkönyveltem rossza genetikám és ez a szer már az első alkalomnál bevállt,másnap semmi folt,semmi izzadás,csak normális mennyiségű,de nem ütött át a polómon.Szuper szer!


Próbáld ki és sok szerencsét hozzá!


Még annyit,hogy azért ahol izzadunk ott azért bacik is szoktak lenni,szóval szerintem lehet azért nem izzadok már annyit mert ez elírotta őket.



Próba szerencse!

2010. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit még,hogy néha ha nem is sérült a böröd,kicsit csíphet,ilyenkor egy kis hintőpor kell rá,de figyeld,ha nagyon csípne akkor mosd le.Nekem csak ritkán csíp,akkor is kicsit és a hintőpor és egy kis vakarozás már meg is oldotta.
2010. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!