Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Biztos hogy kell esemény...

Biztos hogy kell esemény utáni tabi?

Figyelt kérdés
november óta szedtem a fogamzásgátlót. hétfőn kellett volna elkezdenem az új csomagot de abbahyagom a tabi szedését. tegnap este történt egy kis "baleset" eszembe se jutott hogy védekezni kéne..:( vajon még tart a hatása a gyógyszernek annyira hogy ne legyen bajom?
2011. júl. 24. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű tart még, de most már rizikós a dolog. Ha biztosra akarsz menni, akkor menj el mielőbb a nőgyógyászhoz!
2011. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mai tabik már nem tartalmaznak akkora lórúgás hormont, ezért is nagyon fontos a pontos szedése, mert már egy-egy nap kihagyás is olyan zavart okozhat, hogy... szóval így születnek babák tabi mellett. Te ha jól értelmeztem már egy hete nem szeded. Eńyi szerintem már böven ad 50% esélyt a teherbeesésre. A helyedben nem kockáztatnék meg egy abortuszt.
2011. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, kell plusz védelem, és szomorú, hogy ez csak most jutott eszedbe tegnap este óta. Minden óra számít!
2011. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ezek atabik olyanok hogy nagyon hamar kiürülnek és ha nem rendeltetélsszerüen szeded akkor már baj lehet.Semmi garancia nincs rá hogy még védett.Nem tudom meddig tartott a bajod,mert van akinek még ha be is szedi a tabit 1-2 napig eltart s aztán mulik el,ha jol tudom a menszi utáni egy hét pont ne e legveszélyesebb,de erre is volt már ellenkező példa szóval szerintem sajnos jobban jársz a tabival és azért legközelebb védekezz,mert az sem tesz valami jot ha havi szinten becsuszik egy ilyen.
2011. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szünetben is csak akkor véd, ha elkezded a következő levelet. Szóval kell!
2011. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hát mindenképpen reggel dokinál kezdem a napot.. több ilyen biztos nem fog előfordulni.. :(
2011. júl. 25. 01:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!