Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idore kell bevenni max...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idore kell bevenni max az esemeny utani tabletat? A hatasa 100szazalekos? Vagyis biztos h nem leszek terhes ha beveszem?

Figyelt kérdés
Jah es kb mennyibe kerul??(Romaniaba)??? SURGOST VALASZT VAROK!!!KOSzii
2010. jún. 30. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Aktus után 72 órán belül kell bevenni, nem 100%-os, minél később veszed be a 72 órán belül, annál jobban csökken a hatékonysága. De ha beveszed, az nagy valószínűség szerint meggátolja a teherbeesést. Romániai árat nem tudok mondani, MAgyarországon vényköteles és 5-6 ezer forint körül van.
2010. jún. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

72 órán belül kell bevenni. A hatása majdnem 100 %-os, de csak majdnem...

Az árát nem tuodm még Magyarországon sem...

2010. jún. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

72 órán belül hat

Minél hamarabb veszed be, annál biztosabb. Egyébként ott nem tudom mennyibe kerül, de Magyarországon elég drága. Itt úgy emlékszem, hogy 5000 Ft-tól kezdődik. (termékfüggő)

2010. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

72 órán belül kell bevenni (aktustól számított 72 órán belül).

És annál biztosabb,hogy nem leszel terhes, minél előbb beveszed.

Amúgy itthon olyan 5-6 ezer.

2010. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most azt várom, hogy jöjjön meg de valahogy nem akar... azt mondták hogy aktus után 12 órával kell bevenni legkésőbb az első tablettát és azután 12 órával a második tablettát! nem tudom ebből mi igaz, mert én is úgy tudtam hogy 72 óra (ápolónő mondta)... én 5000 ért vettem!
2010. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!