Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal gumival védekeztü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal gumival védekeztünk, de kiszakadt. "Természetesen" későn vettük észre. Viszont még aktus előtt (biztos ami boztos alapon) felhelyeztem egy hüvelykúpot is. Vegyek be esemény utáni tabit így is?

Figyelt kérdés
Szerintetek a hüvelykúp elegendő védelmet nyújtott? V inkább az esemény utáni legyen? Köszi
2009. nov. 8. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Még így is van némi esély arra, hogy terhes leszel, szóval egy esemény utáni nem ártana, ha nem akarsz anya lenni.
2009. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, h a hüvelykúp biztos védelmet nyujtana, mert vannak itt olyanok, mar olvastam, akik kup + megszakitást alkalmaztak, és terhesek lettek. sztem vegyel be egy tabit.
2009. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a szerencsére akarod bízni magad, ne vedd be. Én nem bíznám magam pharmatexre, az tuti.
2009. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!