Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam dokinál, csinált...

Voltam dokinál, csinált tesztet (ez már a 4. volt), ez is negatív.1 hónapja vettem be esemény utáni tabit, akkor megjött, mégis azt mondta, h lehetek terhes mert nem biztos h kimutatja a teszt. Melleim feszülnek,8 napja késik a menzesz. Terhes vok?

Figyelt kérdés
Az Utolsó menzeszem óta 1szer voltunk együtt a barátommal,akkor a megszakításos módszert alkalmaztuk, de jóval előbb kivette mielőtt elment volna.lehet h mégis egy csepp előváladék belém ment és nem vette észre?vagy az ilyet észre vette volna? már nem tudom mire gondoljak
2009. ápr. 27. 18:16
 1/2 A kérdező kommentje:
ha megjön a menzeszem és továbbra is negatív a teszt, akkor már nyugodt lehetek? biztos h nem vok akkor terhes?
2009. ápr. 27. 18:24
 2/2 anonim válasza:
Szia! Lehet hogy csak a hormonjaid keverte meg az esemény utáni tabi, mivel lórúgásnyi hormont tartalmaz. Lehet hogy egy menzesz ki is marad tőle. De azért csinálj egy tesztet kb egy hét múlva!
2009. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!