Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért ilyen bunkó a stílusa...

Miért ilyen bunkó a stílusa egy csomó orvosnak?

Figyelt kérdés

Persze tisztelet a kivételnek....


Olyanokra értem aki nem képes bejönni időbe a a rendelés megkezdéséhez, és akkor még nyavajog hogy túlóráznia kell mert annyi a páciens, pedig ha bejönne időbe, nem fél vagy 1 órával később akkor el tudna végezni.

Azért hihetetlen hogy csomó orvos az órát sem ismeri....


Múltkor fül-orr gégészeten voltam csak déltől 2 óráig volt rendelés, erre az orvos beállít negyed 2-kor......

Van olyan orvos aki persze akkor ismeri az órát amikor a munkát be kéne fejezni és képes a többi várakozót elküldeni haza.


Egy vizsgálaton voltam nemrég, elküldtek kardiológiára, el is mentem, viszont az ott lévő nő olyan szinten bunkó volt hogy szóhoz sem tudtam jutni. Látványosan fintorgott, még azt is hallottam amikor a terem másik végébe az asszisztensének mondja h , idézem : " már megint egy , aki húzza az időmet..."


Szóhoz sem jutottam. Most én nekem kell bocsánatot kérni hogy neki meg is kell dolgoznia a fizetéséért? Azt hiszi hogy az orvosi diplomájával lenézheti a pácienst és bejöhet 1 órával később?



Ti mit gondoltok? Ti is voltatok már így?



26/N


2011. jún. 24. 19:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Hú, és te 2 orvos alapján tudsz következtetni 10ezer másikra? Nem vagy semmi, hallod...
2011. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%

Én teszek rá, ha egy orvos bunkó. Ő is ember, ő is lehet fáradt, vagy lehet szimplán ilyen mogorva természete.


DE! Ha nem látja el normálisan a munkáját, vagy nem kezel, vagy nem figyel a panaszaimra akkor biztosan nem hagyom szó nélkül!


Amíg segít rajtam, ellátja a munkáját, felőlem úgy morog ahogyan akar. Nem szeretnie kell engem, csak meggyógyítani. Morogjon, le*szarom, csak írja ki a gyógyszerem, adjon beutalót, gyógyítson meg.

De ha nem végzi a dolgát rendesen, ha nem segít rajtam, ha nem elég jó szakmailag, akkor lehet akármilyen aranyos és kedves, akkor is más orvost kell keresnem.

2011. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem 2 orvos alapján ítélem meg, de én azokról beszélek akik nem végzik el rendesen a munkájukat. Volt olyan hogy elmondtam mi a panaszom az orvos meg egyszerűen kiröhögött.


Az olyan orvosokról beszélek akik nem vesznek komolyan, akik nyavajognak mert megint munka van holott egyáltalán nem kell sokmindent csinálnia....


A kardiológián az orvos odatelefonált mielőtt én odamentem, nekem mondta hogy csak 1 ember volt azon a napon a kardiológián még, és én délután mentem. A nő meg nekiállt pofákat vágni hogy már megint dolgozni kell amikor egész nap csak 2 ember volt.


A normális orvosokkal akik meggyógyítanak nincs semmi bajom nekem se.

2011. jún. 25. 17:50
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Akkor sem értem, hogy miért puffogsz...Oké, aláírom, hogy lehet ilyen orvos is, és akkor mi van? Ne menj hozzá legközelebb ha annyira zavar. Viszont szerintem sokkal fontosabb kérdés, hogy meggyógyultál-e, mert ha igen, akkor egy szavad sem lehet. Ha nem, és ez esetlegesen tényleg az orvos hibája, akkor másikat kell keresni.

Annyit azért hozzátennék, hogy ha egy nap 2 beteg van a szakrendelésen, az korántsem azt jelenti, hogy annyi munkája volt. Mint már írtam korábban is van egy csomó osztályos munka, ott az intenzív osztály, katéteres beavatkozások, elektromos cardioversio stb...(amúgy eddig a gyerekorvosokra és bőrgyógyászokra voltál kiakadva, most már a kardiológusok sem ütik meg nálad a mércét?)

Kíváncsi lennék, hogy te mivel foglalkozol, mennyire stresszes a munkád, mennyi felelősség van rajtad és mindezek mellett mennyit keresel, hogy így ítélkezel olyasmiről, amihez nem sok közöd van...(gondolok itt arra, hogy a hozzászólásaid alapján elég gyerekes elképzeléseid vannak egy orvos vagy egészségügyi dolgozó mindennapjairól)

2011. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%

Én a terhesgondozás alatt három orvosnál is megfordultam (fogadtam őket) de a harmadik felelt csak meg valamennyire. Nagyon flegmák és bunkók a kórházi dolgozók is, és el kell tűrni és lenyelni mert másképp felmossák az emberrel a padlót... Rosszul voltam tőlük, mert én éreztem mi megfelelő és mi nem, de egyszerűen nem törődtek vele hanem rám próbálták eröltetni az akaratukat. És ha szóvá tettem, még csúnyán néztek rám. Ilyen volt pl amikor órákat várattak egy ctg vizsgálatra, de mire odáig jutottunk a gyerek már aludt a hasamban. Erre elkezdték vlmi birizgálóval nyomkodni a hasamat, mire a gyerek úgy megijedt, hogy majd kiugrott. Megmondtam nem engedem és felháborodtam ezen a barbár viselkedésen, mire még ők néztek csúnyán h tuti én vagyok a hülye.

Az van, hogy az emberek birkák, nem kérik ki maguknak a bunkó bánásmódot.nem azt kérem, hogy piros szőnyeggel várjanak és rózsaszírmokat szórjanak előttem, nem kell vigyorogjanak se, ha rossz napjuk van, de tartsák már szem előtt, hogy utánunk kapják a fizetést és ha nem tudnak némi empátiát nyújtani legalább ne kezeljék úgy le az embert, mint egy rühes kutyát az utcán... Ráhúzzák az emberre az átlagos kliséket és aki ellenáll, az bunkó.... Kevés orvos van, amelyik rá tud hangolódni egy betegre és megfelelően ellátni anélkül, hogy lekezelje, ha az ellenáll az okoskodásnak...

2014. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem mindenki olyan azért -

Még az rosszabb, mikor lekezelően bánik a páciennsel

2014. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem múltkor ordibált ez egyik doki, de nem is megyek oda többet - ordibáljon a nénikéjével -
2014. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
81%
Engem ma azért ordibált le egy orvos, mert felhívtam, h megkérdezzem, h nagymamámnak mikorra van hozzá időpontja. Nem mertem neki mondani,h én is orvos vagyok haver, de eszembe nem jutna egy ilyen semmiségért ordibálni...az meg a másik, h minek ő veszi fel és miért nem bízza az asszisztensére, aki egyébként tökéletes nyugalommal kereste ki nekem az időpontot....Egy világ dőlt össze bennem ma
2014. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egy zoldsegesnel nincs kiszolgaltatott esetleg magatehetetlen allapotban az ember. Legkozelebb mashova megy. Sajnos nincs szabad orvos valasztas. Mert akkor az arrogans fajta ehenhalna. Raadasul az arrogans fajta altalaban amugy is tehetsegtelen.
2021. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!