Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi pénzt szoktak adni az...

Mennyi pénzt szoktak adni az orvosnak és az ápolóknak egy mandulaműtétért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi pénzt. Inkább vegyél egy kosarat nekik. ( csoki,stb) de nem szoktak adni, elég sokat kapnak így is..
2011. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semennyit, azért fizeted a TB-t.
2011. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semennyit, ha nem magán. Ez a dolguk. Én sem kapok plusz pénzt a munkámért senkitől.
2011. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De illik neki adni valami plusz pénzt, nem, amiért kedves, meg ilyenek?
2011. máj. 31. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon meg vagy elégedve akkor vegyél egy ajándékcsomagot, díszdobozos minőségi itókát, házi lekvárokat is nagyon szokták kedvelni, valami ilyesmit szerintem. Engem próbál lerázni egyik dokim lehetséges azért mert soha nem adtam semmit, "csak" tisztességesen megköszöntem.Ha ez neki kevés az már őt minősiti én akkor sem vagyok hajlandó a kevéske fizetésemből olyannak adakozni aki sokkal többet keres nálam! Egy rendes orvos ezt nem is fogadná el.

Szerintem szégyellheti magát az aki egy kispénzű betegtől pénzt fogad el! Még az ajándék hagyján ha meg vagyok elégedve valami kis apróságot szivesne viszek. De hogy ezresek, 10 ezresek röpködjenek boritékban, azt aztán nem!!

Az én dokim soha egy fillért nem fogadott el mégis mindig maximálisan odaállt az ember mellé mindenben, nagyon becsülöm, tisztelem ezért bárcsak minden orvos ilyen lenne!

2011. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én úgy tudom, hogy nem is keresnek olyan sokat, ezért is mondják mindig, hogy azért érdemlik meg a kevés fizetést, mert kapnak zsebre is.Lehet, hogy nem is fogok neki adni 10 ezreseket, bár a múltkor egy vizsgálatért kapott 5000 Ft-ot, de csak mert soron kívül fogadott.A mostani műtétnek is én mondhattam meg az időpontját, és ő igazodik hozzám.Köszi a válaszokat!
2011. jún. 1. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam.A dokim nem fogadott el semmit, két nővér pedig ajándékkosarat kapott,az éjszakás semmit,mert az konkrétan elfelejtette hogy ott vagyok!(-ezt onnan tudom, hogy egyedül voltam egy nagy kórteremben, reggel, jött a takarítónéni, és az ajtóban mondta neki, hogy ott nem kell takarítani mert nincs senki.)
2011. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!