Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 23F Mitol van, h meg mindig...

23F Mitol van, h meg mindig vannak pattanasok az arcomon. Mit tehetnek ellenuk?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak, ritkábban borotválkozok, + minden nap kenem Clean&Clear lemosóval (kb 6 éve :D). ( [link]


23/F

2011. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinél egyformán alakul. Az is lehet, hogy zsírosabb a bőröd, mint az átlagé. De hallottam már olyat is, hogy valaki valamit (nem tudom mit) változtatott a táplálkozási szokásain, és akkor viszonylag rövid idő alatt változott a helyzet.
2011. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sine.lacrimna ***** válasza:
34%
mosakodás, rendszeresen.És rá kell rántani, rendszeresen.
2011. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen a 15:52 -es jól írja, mivel már felnőtt vagy és nem serdülő, egyértelműen a táplálkozásod a hibás : ne egyél gabonaterméket ( kivéve zabot), burgonyát, rizst, hüvelyes zöldségeket ( bab, borsó ), tejtermékeket ( kivéve vaj és sajt ) + margarint és napraforgó étolajat.


Csak zöldséget, gyümölcsöt, magokat, húst, mangalica zsírt, libatöpörtyűt :-) ezekből (de csak ezekből) akármennyit + vitaminkúra (nagy mennyiségű). És napozzál nyugodtan. 3 hónap múlva láthatod az eredményt.

2011. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2011. máj. 30. 05:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is lehet kajától. Engem pl a mogyoró, pisztácia, meg persze a csipsz ha eszek nagy ritkán azonnal kiüt. Ha nagyon zavar esetleg menj el bőrdokihoz és ír fel valami krémet, vagy egy jó kozmetikus is csodákra képes :)

26L

2011. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szintén 23F, nekem is valszeg a kaja miatt vannak. Mikor beteg voltam 3 hétig és nem ettem szinte semmit, a bőröm olyan lett, mint a babapopsi :D Szerintem a zsíros ételeket kell kerülni.
2011. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!