Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most mi leesz az ujjammal? :S

Most mi leesz az ujjammal? :S

Figyelt kérdés
kézilabdázok és 3,5 hete tört el az ujjam de én levettem a gipszet.és tegnap csak úgy passzolgattam csapattársammal az öltözőbe mert elmentem megnézni az edzésüket...és mikor dobtam a labdát beleszuurt a kezembe..:S és nem is tudom oolyan erőősen dobni....tudom nem kellett volna leveenni a gipszet és dobálni se kellett volna de most milesz?:O:O=/ tudok majd uugy sportolni mint régen??a jobb kezemen a kisujjam tört el és 3 hét után vettem le a gipszet....=/
2011. ápr. 16. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha sikerült elmozdítani a csontot a gipsz levétele után, és rosszul fog összeforni (pláne, hogy valószinűleg eltörted újra) akkor nem, nem igazán tudsz majd játszani.


De miért nem vártad meg, hogy az orvos mondja, hogy le lehet venni?

2011. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Meenj el orvoshoz, lehet, hogy újra eltört a még nem összeforrott csont, de el is mozdulhatott. Erre csak a RTG tud választ adni.
2011. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

de nem mindig szúúr meg nem is annyira erősen..de azért megéérzem..:S meg amuugy tudom mozgatni meg minden..és azért vettem le a gipszet mert már semmitnem tartott..


de akkor soha nemtudok majd játszani?=//////

2011. ápr. 16. 18:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Ennyire nem tudod felfogni ha elmész orvoshoz ő majd megmondja, hogy tudsz-e majd játszani vagy sem????
2011. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mi a f@szomért kell bunkoozni ??attól mert te egy szaréletű senkivagy.....eltudod képzelni mennyitt jelent nekem ez a sport???
2011. ápr. 16. 18:44
 6/13 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális.Neked ideggyógyászatra kéne menni...Minek rakod ki a kérdést ha nem fogadod el a választ?
2011. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Leírom neked nagybetűkkel hátha még mindig nem érted

MENJ ORVOSHOZ!!

2011. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
bocsi...csakhát..nb1 es játékos vagyok serdülő..ééshát nem is tudom mit csinálnák a kézilabda nélkül.=/megőrülnék..valószinűleg:S
2011. ápr. 16. 18:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerinten te tűnsz inkább kicsit bunkónak, nameg nagyképűnek is.
2011. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt meg ne mondd senkire h "szaréletű senki" mert lehet h ő értékesebb ember mint te. Honnan tudod h ki mit csinál az életével? Azért mert te szereted ezt a sportot még ugyanúgy lehet szar életed...
2011. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!