Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet a baj a mutató...

Mi lehet a baj a mutató ujjammal? (lent)

Figyelt kérdés
Rávágtak az ujjamra kb. 3 hete egy vastag bottal, bedagadt nem tudtam rendesen behajlítani de majdnem teljesen. Tudtam mozgatni normálisan, csak akkor fájt mikor nagyon megerőltettem. viszont 2 hét után ugyanúgy be volt dagadva, elmentem kórházba és kiderült a röntgen felvétel alapján hogy el van törve, de nem mozdult el a csont. Sínbe rakták az ujjamat, de egy idegbeteg kinézetű hájpacni rakta rá és a végén úgy rászorította és meghajlította az ujjammal együtt a sínt, hogy azt hittem beszarok a fájdalomtól. 5 nap után levettem a sínt, mert úgy éreztem, hogy valami nincs rendben és most az ujjamat egyáltalán nem tudom behajlítani, mozgatni is alig, és nagyon fáj, ha megpróbálom. Lehetséges, hogy most még nagyobb a baj ?
2010. aug. 6. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
orvoshoz kéne visszamenjél...
2010. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Rakd ki a sínre, és nem lesz vele több gondod!
2010. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj vissza és tetess fel rá egy másik sínt, normálisan, nem túl szorosan. Nem véletlenül tették rá, muszáj rögzíteni az ujjadat, hogy rendbe jöjjön. Nekem is nemrég volt sínben, tőlem még ott megkérdezték, hogy nem szoros-e.

A sín levétele után pedig én sem tudtam egyáltalán behajlítani az ujjam, be voltam pánikolva, hogy még rosszabb lett, mint volt. De ez természetes mint kiderült, óvatosan tornáztatni kellett, meg kenegettem fekete nadálytő krémmel és kb. egy hónap alatt nagyjából helyre is jött.

Jobbulást!

És irány vissza az orvoshoz!

2010. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van néhány ilyen orvos. Az én gipszemet is olyan szarul rakták fet, hogy a csuklómat kidörzsölte.(a hüvelykujjam tört el) De menj vissza az orvoshoz mert ha most még jobban fáj és mégannyira sem tudod behajlítani mint azelőtt, akkor igen, valószínűleg nagyobb a baj.
2012. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!