Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak az ujjammal?

Mit csináljak az ujjammal?

Figyelt kérdés
3 hete tört el az ujjam azóta van rajta gipsz...még egy kicsit be van dagadva de már tudom rendesen fájdalom nélkül mozgatni...a gipsz már alig tart valamit..levegyem szerintetek??mert ha levenném raknák rá ujj sínt és átkötném valamivel..most mit csináljak már nagyon idegesít a gipsz...=///??
2011. ápr. 13. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy görbe legyen nyugodtan vedd le.

Én a helyedben inkább elmennék az orvoshoz, hogy cseréljen rajta gipszet, mert már nem vég megfelelően, úgy érzed.

2011. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
másnak csak sint raktak rá nekem pedig gipszet nem tudom miért..csak a kis ujjam tört el és egyáltalán nem görbe...nem fáj tudom mozgatni.és rakok rá ujj sínt..ez a sportolásban gátol majd amuugy??kézilabdázok éés attol félek hogy nem tudok majd ugy jatszani ahogy eddig jatszottam..=/vigyazok mostmar ra.és bekötöm pihentetem jegelem stb..
2011. ápr. 13. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, azért én inkább elmennék az orvoshoz, vagy felhívnám és kikérném a véleményét, mert ha sportolsz nem lenne előny, ha rosszul forrna össze a csont, vagy elmozdulna mégegyszer.

Én nem kockáztatnék, de ha nagyon le szeretnéd venni, vedd, csak ne erőltesd meg és vigyázz rá!!

2011. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszodat:) végre 1 értelmes válasz <;))
2011. ápr. 13. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!