Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS! Nagyon-nagyon fáj az...

SOS! Nagyon-nagyon fáj az aranyerem, lehet ezzel vmilyen ügyeletre menni?! Úgy érzem, hogy nem bírom ki reggelig!

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 00:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, hogy ilyen kedves, lelkiismeretes ismerősöd van! Írd majd meg mi történt, remélem azóta már sokkal jobban vagy!
2011. márc. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Jaj, de kedves vagy!

Szóval voltam dokinál és kiderült, hogy nem is az aranyérem fáj ennyire, hanem végbélrepedésem is van... ezért nem használtak az aranyeres kenőcsök.

Írt fel fájdalomcsillapítót meg kenőcsöt, és mondta még, hogy próbáljak meg az étkezési szokásaimon változtatni. Na, nem mintha eddig gyorskajákon éltem volna, szóval nem tudom, hogy hoz-e eredményt. Ha nem javul a helyzet, akkor pedig meg kell műteni, mert azt mondta, hogy ez csak egyre rosszabb lesz, én meg még nagyon fiatal vagyok, egyetemista.

2011. márc. 26. 08:02
 13/14 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy valamennyire rendeződött a helyzet.

Nem tudom, mennyire vigasztal de amikor nekem volt aranyér problémám nekem mindenhol azt mondták az orvosok, hogy ez rettentő gyakori probléma csak az emberek szégyellik. Iszonyatosan ki voltam, mert én is fiatal vagyok és mivel akkoriban gyakran visszatért ki voltam akadva, hogy így kell leélnem az életem. De segített, hogy tudtam sok embernek van ilyen problémája, csak ugye tényleg az utcán senki nem fogja ezt megosztani velem. :)


Illetve annyit akartam még, hogy nem tudom hogy étkezel, úgy tudom a rost bevitel fontos ilyenkor. Mindegy, annyira nem értek hozzá de javaslom a banánt. Én más okból (kálium bevitel) fogyasztottam minden nap egyet, de volt, hogy 2-3 darabot is. De szerintem napi egy elég.

Az nagyon megkönnyíti az ember dolgát, nekem is segített, fájdalom nélkül mentek a dolgok pedig nem is erre a problémára kezdtem el enni. :)

2011. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szia, ma már vérzett is valamim, de végre alig fáj! Ma voltam először azóta WC-n, mert nem mertem eddig, de egyáltalán nem volt durva. Mondjuk lehet, hogy a sok kencefice, kúp meg gyógyszer miatt. :)

Amúgy elég sok gyümölcsöt eszek, mondhatni gyümölcsfüggő vagyok, szóval nem is értem...

Mondjuk pont a banánt nem eszem napi szinten, de akkor kipróbálom, hátha beválik.

Köszönöm a tippet! :)

2011. márc. 27. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!