A felhőbe, az egészségügyi ellátásomhoz hogy jutok be? Csak Ügyfélkapu+ vagy DÁP-pal lehet? Ezenkívül valahogy, valahova regisztrálással?
Figyelt kérdés
Hogy lehet regisztrálni, mi a menete az Ügyfélkapu+ regisztációjának?tegnap 19:13
1/1 anonim 



válasza:





Nem tudom, hogy működik-e anélkül az EgészségAblak, mert én a kezdeti beállítása óta nagyon rég ujjlenyomattal lépek be. Abban is meg tudod nézni a leleteidet, a felírt gyógyszereket, beutalókat, időpontokat, TB lámpát.
Kormányablakban elvileg segítenek DÁP-ot csinálni.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!