Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap orvosi vizsgálat. Mire...

Holnap orvosi vizsgálat. Mire számítsunk?

Figyelt kérdés

Na szólva holnap orvos vizsgálat lesz a sulinkban.Mire számítsunk?Kettő is lesz :S A mostani az valami előkészítő lesz.Mire számítsunk a holnapin és a csütörtökin???"Felmentést" nem lehet kérni?Mielőtt még valaki megkérdezné miért azért,mert kb. 5-6 ember előtt vizsgálnak és nagyon égő...Előttük vizsgálnak meg szinte pucéran stb.Utálom!!!

Ja igen és még egy kérdés:Minek kell előkészítő???

12 évesek vagyunk


2010. nov. 8. 14:51
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Nem-e?

A tesiöltözőben nem felső nélkül állsz vigyáz állásban...

Sulit pedig holnap nem szeretném kihagyni,mert 2 témazárót is írunk.Hogy ducibbakkal menjek be nem megoldható,mert névsor szerint megyünk :( Azt köztünk van az osztály legvékonyabbja is...

2010. nov. 8. 15:10
 12/40 anonim ***** válasza:
Akkor menj be. Nem kellemes, de túl fogod élni.
2010. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
"-.-
2010. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Ha mindenki bemegy Én is bemegyek szerinte,de megmondom,hogy nem fogok ott fagyoskodni ruha nélkül mikor a doki egyszerre csak egy embert tud megvizsgálni.Ha valaki nem megy be Én is vele tartok...
2010. nov. 8. 15:16
 15/40 A kérdező kommentje:
Más nem ír?
2010. nov. 8. 15:20
 16/40 anonim ***** válasza:
Anyukád mondta, hogy ha más bemegy, te is bemész?
2010. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém volt, mert jófej volt a háziorvosom. Előtte elmentem hozzá, megmondtam neki, mik lesznek, azokat megcsinálta ő, leírta egy olyan lapra, mint amire az igazolást adja, és másnap megmutattam a védőnéninek. Onnantól nem tud mit csinálni, nem tépheti le rólad a ruhát.

(Egyébként velem olyan is volt, hogy elbújtam a lányvécében vagy egy üres tanteremben. Utáltam ezt a csoportos megaláztatást. Simán be lehetett volna egyesével is hívni az embereket.)

23/L

2010. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Nem.

És lenne még egy kérdésem.Nemiszerv vizsgálat lesz?Mert azt tuti nem hagyom.De ez a,ha más bemegy Én is bemegyek csak úgy lesz,hogy az orvos külön vizsgál meg.Mindenki előtt nem fogom hagyni...

2010. nov. 8. 15:35
 19/40 anonim ***** válasza:

Nem lesz. De magasság, testsúly mérés biztosan lesz. Még talán hallásvizsgálat is, vagy szemvizsgálat.

Miért nem beszéled meg anyukáddal? Mondd, hogy cserébe szépen kitakarítod a lakást, csak értsen meg.

2010. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Szerintem megengedné csak Én nem szeretnék hiányozni,mert holnap 2 témazárót írunk...Ráadásul ez valami elővizsgálat lesz aminek nem tudom az értelmét sem...Most őszintén minek?Osztályfőnök azt mondta azért,mert a rendes orvos nem ér rá és csak védőnő van.Akkor miért nem ér rá csütörtökig?Tiszta hülyék...

Vagyis csütörtökön lesz a "rendes" vizsgálat állítólag.Inkább azt halasztom el.Majd megbeszélem anyukámmal.A tavalyi hatodikasok azt mondták,hogy ott álltak bugyogóban :S

2010. nov. 8. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!