Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap orvosi vizsgálat. Mire...

Holnap orvosi vizsgálat. Mire számítsunk?

Figyelt kérdés

Na szólva holnap orvos vizsgálat lesz a sulinkban.Mire számítsunk?Kettő is lesz :S A mostani az valami előkészítő lesz.Mire számítsunk a holnapin és a csütörtökin???"Felmentést" nem lehet kérni?Mielőtt még valaki megkérdezné miért azért,mert kb. 5-6 ember előtt vizsgálnak és nagyon égő...Előttük vizsgálnak meg szinte pucéran stb.Utálom!!!

Ja igen és még egy kérdés:Minek kell előkészítő???

12 évesek vagyunk


2010. nov. 8. 14:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Én mindig ellógtam a vizsgálatokról, mert engem is zavart, hogy több osztálytárs előtt kell levetkőzni, mérlegre állni, stb. Engem mindig megaláztak a túlsúlyommal, és semmi kedvem nem volt csalódást okozni, így hát lógtam. Nem erre buzdítalak, de ha nincs más megoldás, ne menj be, otthon mondd anyukádnak, hogy neked ez megalázó, és értse meg.
2010. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

Nálunk megnézték a látást, hallást, nincs-e gerincferdülésük, lúdtalp, súlyt és magasságot. Bugyiban kellett lenni...


Én is utáltam ezeket, főleg, hogy akkor túlsúlyos voltam és extra ciki volt.


Annyit tudok, hogy akik nem voltak aznap suliban, utólag mentek mentek be egyedül.

2010. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
nekünk úgy volt h aki lógott, annak kellett újra menni csak később... szval megúszni nem lehetett nálunk
2010. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Hogy lógtál el?Tavaly volt egy csak az osztályból aki nem ment be,nem igazán érdekelte a dokit.Én is csináljam azt?
2010. nov. 8. 14:57
 5/40 A kérdező kommentje:
Nekem is a túlsúly a bajom meg ráadásul még ekcémám is van amitől nem valami szép a bőröm...
2010. nov. 8. 14:58
 6/40 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod oldani, ne menj be. Irass anyukáddal egy igazolást, hogy családi okok miatt nem tudtál bemenni vagy hasmenésed, hányingered volt. Ennyit nem ér az egész, hogy agyonstresszeld magad.
2010. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Nekünk a felsőt ellet levenni de hát azis elég volt. Ha csoprtosan kell bemenni próbálj ducibb lányokkal bemenni előttük nem égő. Ha az egész lánycsapatnak akkor hát ha ennyire szégyenlős vagy tényleg ne menj be. Legalább pihensz egy napot.:)Anyukád meg ír egy felmentést hogy rosszul voltál vagy családi ok miatt.

16/L

2010. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Nem fognak belőled többet látni, mint a tesiöltözőben...
2010. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Én mint szülő ha a lányom elém állna és elmondaná amit itt leírtál akkor igazolnám a napját és elvinném külön az orvoshoz Beszélj anyukáddal
2010. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én is úgy lógtam, hogy elmondtam édesanyámnak, hogy félek a megalázástól, és itthon szeretnék maradni. Szerencsére megértette, mert nem hisztiztem, hanem mint felnőtt a felnőttnek elmondtam neki, hogy iszonyú kellemetlen, és semmi következménye, ha nem vagyok ott.

Igen, nálunk is volt, hogy utólag kellett mennie annak, aki nem volt. De csak elvileg, az orvost nem érdekelte, és én azon az alkalmon sem voltam. Otthon segítettem, még örült is anyukám. Tényleg nagy szerencsém van vele, hogy ilyen megértő.

2010. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!