Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pesten korrekt háziorvos?

Pesten korrekt háziorvos?

Figyelt kérdés
Keresek pesten olyan háziorvost akivel korrekten tudom kezelni a bajaimat. Mivel maradandó beteg vagyok és sokszor utalgatni kell engem mindenfele meg igazolást írni suliba így egy türelmes, együttérző dokit keresek.

aug. 14. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Állani praxis és korrekt??? Hát...... 😆
aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Figyelj a mostani háziorvosom is nagyon rendes. De sajnos váltanom kell. Lehet normális embereket találni. És bízom benne hogy sikerül. Habár tény hogy sok a paraszt. Ezért nem szeretnék vakon választani 😅
aug. 14. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Dr Palkó Judit.
aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Könnyebb visszaköltöznöd a jelenlegi dokid körzetébe, mint Pesten egy jó háziorvost találni, aki hajlandó is fogadni.
aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

"meg igazolást írni suliba"

Az orvos nem a csicskad, aki felmenteseket ir neked a logashoz! Ertem, szoval ha valakinek nem tetszik, hogy logni akarsz, akkor az mar paraszt. Hat max akkor mondhatnal ilyet egy DR-ra, ha te is vegigkinlodtal 6 ev egyetwmwt + X ev gyakorlatot, es igen nagy terhelessel nap mint nap... ilyen kis noname senkik jonnek aztan egesz nap, h ellogjanak a sulibol, es ezek parasztoznak... nem erzed, hogy torzul a ter a pofatlansagod korul?

aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azta. Hát…én nem lógni szeretnék…szimplán mint írtam beteg vagyok…és mivel gyakorlati része van a legtöbb a sulimban. Hiába akarnék hiányozni mert 3 nap fölött pótolnom kell. Hát nem tudom ki a pofátlan. De atyám ilyet írni 😂
aug. 14. 19:39
 7/7 A kérdező kommentje:
A 3as válaszolónak köszönöm szépen. 🫶🏼
aug. 14. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!