Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Geréb Ágnest miért nem csukják...

Geréb Ágnest miért nem csukják már le?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 11:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%
Ez az otthonszülés egy hisztéria már! Annyi esze bárkinek lehetne hogy bármilyen komplikáció bárkinél bármikor lehet és a kórház mégis biztonságos, hiszen ott rendelkezésre áll minden az elhárításhoz.Egyszerűen vicc amit ezze a Verébbel tehetetlenkednek mikor már nem egyszer valósította meg a gondatlan veszélyeztetést.És azok akik ezek után még őt választják szintén bűnös hanyagságot követnek el a saját gyerekük ellen!
2010. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
45%
Én meg azt nem értem, hogy a kórházi mulasztásokat miért nem rakják a tv-be? Ha otthoninál kétévente van egy darab komplikáció állandóan tele vele a tv az újság a fórumok. A kórházasakról meg nem beszél senki.
2010. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%

"kétévente van egy darab komplikáció állandóan tele vele a tv"


Egyszer nem kétévente van baj hanem most már sorozatban.Nem lehet azt megérteni hogy azért kórházban sokkal jobbak a lehetőségek?

2010. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
51%

12.13 nézd emberek, nők, párok választják ezt a lehetőséget. Hollandiában egyenesen ösztönöznek rá. Ott sincs kórház a hálószobákban, kapnak egy szülő csomagot és kész. Ez van. Ha visszagondolsz, akkor mikor betiltották/felfüggesztették, egy csomó kismama úgy fogta magát és közölte, hogy akkor ők segítség nélkül fognak otthon szülni. Na ennél még mindig jobb, ha legalább ott vannak Gerébék.



Én inkább azt nem értem, hogy mikor pontosan tisztában van vele, hogy mik a komplikációk, hogy mit tudnak otthon nyújtani neki és a többi, mert egy ilyen döntést hosszas utánajárással hoznak ám meg, akkor ha valami baj van, ami természetesen benne van a pakliban, akkor utána elkezd perelni, hogy jaaaaj, ha tudtam volna kórházba megyek. Szóval én azt nem értem, hogy ki a fene is döntötte el, hogy ő otthon fog szülni, miért tesz úgy, mintha azt hitte volna, hogy semmi sem fog történni?

2010. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
70%

Én, azt nem értem miért lehet otthon szülni!

A műtéteket sem otthon végzik és nem mondhatom meg, hogy a mandulám otthon vegyék ki és fizetek érte!

A szülésnél meg pláne a pici baba életével játszik a nagyon okos - nagyon modern anyuka!

Mikor értik már meg, ezek a szülők, hogy a saját életükön kívül kockáztatják annak az életét, akit hónapokon keresztűl vártak!!!

Ez a kókler nő meg ebből él, és csak sorra jönnek a bajok, problémák, drámák a szülés alatt vagy után!

Hát, ez kell sok okos kismamának???

2010. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%

Ez a nő nem bír magával, megérdemelné, hogy sittre vágják!!!

A bíróság már rég eltiltotta, de mindig ilyen ügyei vannak...

2010. okt. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%

Szerencsére már előzetesben van...

Nem értem meg, hogy hogyan lehet"Születésházat" csinálni újraélesztő felszerelések nélkül.

Másik ami idegesít, hogy Gerébék úgy hozzák kb. ugyanazt a statisztikát, hogy semmilyen komplikált esetet nem vállalnak(A kórház viszont ellátja a veszélyes terhességeket is), és ezt úgy állítják be, hogy nem veszélyesebbek a kórháznál.

2010. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
64%

Egy kis adalék a "rajongóknak" a legutóbbi esethez.

A gyerek 5100 grammal született! Ezt beengedni szülőcsatornába, egy kórházban rutinos személyzettel is durva.

A gyerek olyan sokáig volt oxigénhiányos állapotban, hogy elszállt az agya, örülhet ha magától fog tudni lélegezni.

2010. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
76%

Én egyébként úgy tudtam, hogy nem szülni ment oda, mert már megmondták neki, hogy nem szülhet ott, de megindult. Csak mondjuk azt nem értem, hogy a szülések nem úgy működnek, hogy onnantól, hogy észreveszed, öt perc és jön is ki, szóval mi tartott addig?

Amúgy nem engednek meg mindenfélét, valaki mondta is, hogy a komplikáltabbakat kórházba küldik, de tényleg irányítanak kórházba. Attól a felkészítésre el lehet járni, de nem vállalják a szülést.

2010. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%

igen, én is úgy tudom, hogy nem szülni ment oda. de a baba súlyát kb. sejthették, tényleg nagy egy hüvelyi szüléshez. bár épp ismerősnek született hüvelyi úton 5400 grammos babája. bár akkor sem értettem, miért engedték. nála is ugyanez volt, a babával volt probléma utána. lehet, hogy a szívük nem bírja el a nagy súlyukat. ő azóta jól van, de mégiscsak kórházban született, ott volt egyből a segítség.

de milyen orvos már az aki egy újjáélesztést nem tud megcsinálni?! ezt sem értem.

2010. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!