Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Geréb Ágnest miért nem csukják...

Geréb Ágnest miért nem csukják már le?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 11:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
ha jól tudom most őrizetben van, mert egy szülésnél minap mentők élesztették újra a babát, műteni is kellett. kíváncsi vagyok mennyi ideig próbálták ők újraéleszten orvosi eszközök nélkül, mire végre mentőt hívtak. ahogy olvastam még kérdéses a baba állapota, de valószínű maradandóan fogyatékos lesz.
2010. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
az jó kérdés. minden egyes alkalommal fölidegesít ez a nő. a szakma legalja, miért nem veszi észre, hogy tehetségtelen? és ezzel emberek életét veszélyezteti?
2010. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Engem jobban érdekelne az, hogy hogy képes olyan önző, egoista barom lenni egy nő, hogy ha egyszer ott az esély, hogy anyává váljon, miért nem a születendő gyerek érdekeit nézi, hanem a maga kényelmét és hisztijét...
2010. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
otthonszülésre gondolsz?
2010. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem kérdezel: igen, arra.
2010. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
téged. Hát ja, ezt én sem értem. bármi komplikáció van, lehet rohanni... és sokszor késő
2010. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Gyűlölöm a kórházakat, a hideg ráz még az orvosoktól is. De amikor a lányomat vártam, nem volt kérdés, hogy elmegyek e minden hónapban az orvoshoz, elvégeztetem e a kiírt vizsgálatokat. A gyerekem császárral született - hát mit mondjak, az, hogy féltem a műtéttől, nem kifejezés. Az orvosom megkérdezte, hogy várjunk e még, 1-2 órát esetleg még lehet, mert komplikációk merültek fel, amelyek azért még rendeződhetnek. Azt mondtam, ha a gyerekemnek az a jobb, hogy most azonnal megműtsenek, akkor ez nem lehet kérdés...
2010. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

én ismerek egy nőt, aki nagyon otthonszülés párti, mondván, milyen rossz élmény a kórház. amikor ő szült olyan rosszul érezte magát, nem volt otthonos, zavarták a neonfények. meg különbenis kórházban is halnak meg babák.

mikor szülni mentem egy dolgot mondtam a dokinak:jöjjön ki az a gyerek egyben, épen, egészségesen. nem érdekel, hogy mit kell vágni, nem érdekel hány doki csinálja vagy hogy milyen orvosi eszközökkel avatkoznak be akár rajtam akár a gyerekemen, nem érdekel milyen kellemetlenül érzem magam, én 4 nap múlva haza akarom vinni a lányomat bármi áron.

akinek nem ez az elsődleges szempont, az önző és annak nem való gyerek.

2010. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Ja, ha valaki 4 napot nem képes "szenvedni" a gyerekéért, az hogy meri vállalni? A kórháznál rosszabb élményei is lesznek még az életben. Na meg mi lesz, ha ne adj Isten a kicsi kerül kórházba? Ott hagyja egyedül???
2010. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sajnos egy orvosi mulasztás miatt halt meg a babám a korházban, mert a doki ünnepelt és nem ért rá velem foglalkozni, mire jött már késő volt, de ennek ellenére a következő babámat is korházban szültem, és nem bántam meg. Szerintem az otthon szülés nagyon kockázatos, régen is nagyon sok csecsemő halt meg, mikor még nem tudtak az anyukák kórházba menni.
2010. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!