Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor csukják már le Gyúrcsány...

Mikor csukják már le Gyúrcsányt, folyon megkörnyékezik, de nelsz belőle soha semmi?

Figyelt kérdés

Most egy ingatlanügy van porondon.


[link]


2011. febr. 9. 19:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%

off: valami helyesírási előmoderációt nem lehetne?

on: Azért, mert úgynevezett jogállamban élünk, azaz, az alapján, hogy Gerzsonka úgy véli, hogy Vili darabolós kéjgyilkos, nem lehet Vilit elítélni. Bizonyítani kell.

2011. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom ki az a világ ökre aki ezeket az ingatlanügyeket kitalálta.Annyi esze bárkinek lehetne hogy egy ingatlan ára annyi amennyiért megveszik.Ilyen nincs hogy én ennyiért adom ha nem veszi meg senki!Még ehhez is ész kell?
2011. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
35%
Rántaná magával Orbánt azonnal. Szóval míg fidesz kormány van addig ilyenről ne álmodj.
2011. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
29%

"Nem tudom ki az a világ ökre aki ezeket az ingatlanügyeket kitalálta.Annyi esze bárkinek lehetne hogy egy ingatlan ára annyi amennyiért megveszik.Ilyen nincs hogy én ennyiért adom ha nem veszi meg senki!Még ehhez is ész kell?"


Nem erről van szó te idióta!

2011. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, de remélem Orbánnal kézenfogva fognak menni. :D
2011. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%

Remélem minél hamarabb!

Amúgy tényleg figyelhetnél jobban a helyesírásra.

2011. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 iDev ***** válasza:
85%

"egy ingatlan ára annyi amennyiért megveszik"


Hát, te se vagy egy bonyolult szerkezet, de azért megpróbálkozom:


Tegyük fel, hogy Iszapszentmotoros polgármestere vagyok, a testület meg haverokból áll. Állami pénzen sok millióért felhúzok egy lapulevél-osztályozót, mert az jóság. Aztán egy év múlva úgy döntök, hogy a falunak már nem kell, és eladom... ...magamnak, 1 Ft-ér. Mivel csak én tudok róla, hogy eladó, nyilván nem lesz vetélytárs.


Ez így korrekt?

2011. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%
Az a baj, hogy a Fidesznek nagyon megéri, hogy Gyurcsányt ne csukják le. Ugyanis vele lehet riogatni a népet: vagy mellettünk álltok, vagy visszajöhet Gyurcsány. És ezt az ütőkártyát nem akarja kiadni a kezéből a Fidesz.
2011. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%

ma 20:16


Rosszul tudod.

2011. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
55%

"A KEHI szerint a teljes Gyurcsány-kormány tudott az ügyletről"


Egy kormánynak nem ingatlaneladás a feladata!Semmi köze hozzá!

2011. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!