Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor csukják már le Gyúrcsány...

Mikor csukják már le Gyúrcsányt, folyon megkörnyékezik, de nelsz belőle soha semmi?

Figyelt kérdés

Most egy ingatlanügy van porondon.


[link]


2011. febr. 9. 19:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

Az eredeti kérdésre visszatérve:


Eddig csak gyanúsítás van! Egy jogállamban /ha még az vagyunk/ bizonyítékokkal kell alátámasztani a vádat, és ha ezt a bíróság is elfogadja,-jöhet az itélet.

Az, hogy " a KEHI szerint az egész Gyurcsány-kormány tudott az ügyről" csak egy feltevés, ezt bizonyítani kell.

Ha nem tudják, könnyen visszafordítható lesz a per rágalmazás, jó hírnév megsértése, stb. miatt.

2011. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
47%

"Ha nem tudják, könnyen visszafordítható lesz a per rágalmazás, jó hírnév megsértése, stb. miatt."

Fogják tudni bizonyítani ne aggódj :)

Nehogy már a nyúl vigye a puskát!

2011. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
56%

iDev:

Igen, aztán ha kiderül, akkor pert indítanak, és jól lecsuknak. Teljesen jogos, ennek így is kell lennie egy jogállamban.


Na most Gyurcsótányt még mindig nem tudták lecsukni, pedig már a többedik próbálkozás folyik... Ezek szerint ennyire zseniális a pasas, hogy a rendőrséget, meg az ügyészséget, meg még a Papcsákot is az orránál fogva vezeti!

Vagy esetleg az is lehet, hogy mégsem követett el bűncselekményt?


Jaj, megöl a kétség!


Szóval a cinizmust félretéve: Az hogy utálom Gyurcsányt, meg hogy az elmúlt 8 év miatt tartunk itt ahol tartunk, önmagában nem ok arra, hogy lesitteljék. Ahhoz előbb be kell bizonyítani, hogy jogi értelemben bűnt követett el. Amíg az nincs bizonyítva, addig nem lehet lecsukni őket.


Viszont az, hogy már a többedik próbálkozás nem sikerül, kissé nevetségessé teszi ezt az egész "csukjuk le Gyurcsányt" mizériát... Sőt, ennek egy idő után amolyan koncepciós eljárás szaga van...


Pedro

2011. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
41%

Sverdans:

Hát lehet, hogy nagyon pesszimista vagyok, de nekem az a tapasztalatom, hogy holló a hollónak nem vájja ki a szemét!


Pedro

2011. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 iDev ***** válasza:
55%

Nem, ez úgy szokott lenni, hogy vizsgálódnak, vizsgálódnak, aztán lecsukják a takkernénit. Vagy egy cuslágjani féle balekot. Ki is volt a minisztérium feje, mikor janika gazdálkodj okosan játékot játszott?


Ne légy már naív, ne hidd, hogy nincsenek a nagyok többszörösen bebiztosítva.. Ha egy bebukna, magával rántaná a teljes garnitúrát.

2011. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
46%

Pedro te elég nagy MSZP-s lehetsz!

"Az hogy utálom Gyurcsányt, meg hogy az elmúlt 8 év miatt tartunk itt ahol tartunk, önmagában nem ok arra, hogy lesitteljék"

Az, hogy te imádod még nem jelenti azt, hogy nem bűnös!

Miért van az, hogy a Gyurcsányt mindig véded???

Láthattuk már, hogy a gazdag maffiózókat milyen nehéz lesittelni! (Kulcsár stb.) Ne legyél már ennyire naív!

2011. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
24%
Szabadlábon használ a legtöbbet a Fidesznek.
2011. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
52%

Ez a csukjuk le,vonjuk felelősségre a Jobbik szlogenje. Nekik akar port hinteni a szemükbe a Fidesz ezekkel a bizonyíthatatlan gyanusítgatásokkal.

Az elmúlt 20 év minden vezető politikusát lehetne vádolni,élükön Orbánnal. Ő is fillérekért vette meg Tokajt a feleségének. Sőt még adott neki hozzá 40 millió vissza nem térítendő állami támogatást is.

Neki is van vaj a fején elég,miért vonna felelősségre bárkit is. Főleg,hogy mindegyiknek volt annyi esze,hogy nem hagytak maguk után bizonyítékot.

2011. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
55%
Fidesznek még évekig ellenségképet kell mutatni a hívek felé!
2011. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
52%

"Pedro te elég nagy MSZP-s lehetsz!"

- Hujujujujujjj.... :-DD

Tévedni emberi dolog... Semmi közöm az MSZP-hez. (De a hozzáállásomról például kérdezd meg Kamumailt - remélem nem veszi zokon, hogy rá hivatkoztam.)


"Miért van az, hogy a Gyurcsányt mindig véded???"

Ha esetleg szíveskednél mégegyszer elolvasni amit írtam... Nem Gyurcsótányt védem, hanem például az ártatlanság vélélme alapján azt mondom, hogy ELŐBB tessék bizonyítani, és csak UTÁNA bűnösnek nevezni valakit - még akkor is, ha miniszterelnök volt az ipse.


"Ne legyél már ennyire naív!"

- 21:13-kor írtam: "...holló a hollónak nem vájja ki a szemét!" Szerintem nem vagyok naív. Sőt, ebben a kérdésben határozottan pesszimista vagyok.


"...ne hidd, hogy nincsenek a nagyok többszörösen bebiztosítva"

- A hollós közmondással erre voltam bátor utalni...


"...lecsukják a takkernénit. Vagy egy cuslágjani féle balekot."

- Igen, ez így szokott történni. (Még mindig a hollós közmondásra hivatkozom.)


De továbbra is fenntartom, hogy MINÉL TÖBBSZÖR játsszák el sikertelenül ezt a "csukjuk le a Gyurcsányt" játékot, annál hiteltelenebbé válik. Ezen pedig nem hőbörögni kell, hanem GONDOLKOZNI!!!


Pedro

2011. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!