Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Menstruáció alatt megvizsgál...

Menstruáció alatt megvizsgál e a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Ma kaptuk a hírt, hogy egyetemistásoknak kötelező menni orvosi vizsgára, és lesz nőgyógyászati ellenőrzés is. Nekem ez lenne az első, és nagyon félek... és valószínűleg akkor épp menstruálni is fogok. Akkor is ugyanúgy végez belső vizsgálatot is kacsával ? Vagy képes vissza hívni később? Mire számítsak? Nagyon félek.

19/L



2023. febr. 15. 17:39
1 2
 11/15 Sssaszem ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Miért vizsgált meg akkor is, amikor megvolt? Na ezért nem megyek nőgyógyászhoz, mert sajnos lent is megvizsgál.
2023. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Megujjazták véresen is
2023. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11

Nem érdekelte abszolút, nagyon undok volt. Nem kívánom senkinek sem azokat a fájdalmakat, alapból görcsöltem és még jól össze vissza is nyomkodott.

2023. márc. 1. 18:38
 14/15 anonim ***** válasza:
tetszett a bácsinak a mocskos szitu
2023. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

13

Eljöttem volna francba... Aztán mégis, mi a csudáért akart megvizsgálni...? Egy hülye pecsét kellett volna csak a papírodra. Mekkora barmok vannak!

Szereztem volna egy hamis papírt, de komolyan.

2023. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!